Kung Fu Panda 2 (2011)

Musim říci, že jsem se u pandy bavil. Sice se jedná o slepeninu gagů a akčních scén bez pořádného příběhu, ale tentokrát to tvůrcům odpustíme. Panda 2 velmi dobře navazuje na jedničku a nenechá diváka chvíli v klidu. Hlavní záporák je velmi nápaditý a tvůrci si celkově s čínskou mytologií pohrali. No jsem zvědav, co bude dál.

Auta 2 (2011)

Vyčpělá nuda.

Super 8 (2011)

Tak nevim. Prní půlku filmu jsem čekla nějakou variaci na E.T., ale v okamžiku, kdy to začalo vraždit lidi jsem si řikal, že tímto směrem se film asi nevydá. Líbila se mi atmosféra 60. let a takové to tajemno kolem UFO v té době. Bohužel film začal brzo ztrácet dech a ve výsledku se z něj stala jen klišé slátanina. Od Abramse jsem čekal víc, ale asi jsem stále rozmlsán jeho Star trekem.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Narozdíl od švédského oridinálu slabý odvar. Nechápu proč se amíci hnali do remaku tak brzy po původnim filmu. Sice dodali snímku lepší efekty a maličko nápadu, ale film ztratil štávu a osobitost Oplevova dílka které v podstatě nemělo chybu. A kam se hrabe Mara na Rapace. Mara mi připomína sfetlou rockerku, která si hraje na něco co není a chybí ji silné osobní stvárnění, které postavě dodala právě Rapace v originálu. Mara mi vyzáží prostě přišla odporná a ne sympatická jako Rapace a vůbec jsem s ní nesoucítil. Chápu, že kdo viděl jen americký remake dřív než švédský film může být nadšen, ale to se mě bohužel netýká a film je přesně takový jaký jsem čekal- Hollywoodská kopie jinak skvělého filmu. Kdo viděl, pochopí.

Soudce Dredd (1995)

není to špatny. už jsem videl větší kraviny co tu mají mnohem lepší hodnocení.

Dillinger (1973)

Klasika se vším všady.

Transformers 3 (2011)

Ale pane Bayi kolikrát jste nás již tímto krmil? efekty, efekty, efekty- nulový příběh, třošku amerického patosu a k tomu pořád dokola ty samé záběry. Třetí díl je prostě to samé co předtim- bezduché, uspěchané, načančané. Když človék vypne veškeré smysly, tak se na to jednou kouknout dá, ale jinak poměrně nuda, která se čím dál tím dětinštější. A na tu Rosie by se dalo koukat maximálně kdyby měla pytel na hlavě, ale jinak svou namáhavou ječící roli zvádla bravúrně. Jedíný kdo se mi tu líbil byl Malkovich, do okamžiku, než se začal prát s robotem jako malý retard..

Paranormal Activity (2007)

Cenim si snahy o reálnost a autentičnost filmu. Záběry kamerou mohou mnohé v táhnout do děje. to se mi však nestalo a dokonce sjem ani necítil mrezení v zádech. Celý film jsem čekal na nějakou lekací scénu a ta taky nepřišla. Nemluvě o tom, že oba akteři byly uplně mimo. Holce se to děje už potřetí a nebyla schopná se na někoho obrátit a chlapec je jen namachrovaný blb. No a ten závěr? čekal jsem pořadný pothergaist a ne tohle. Možná kdyby investovali ještě 1000 dolarů navíc a přidaly nějaký osvědčený nápad, bylo by to aspoň o bodík lepší.

P2 (2007)

Nízkorozpočtová nuda