• Krátkometrážní

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Ohromně kouzelná a perfektně natočená podívaná s neuvěřitelně přitažlivou vizuální stránkou...jestli bude fungovat i zbytek se uvidí. EDIT: Po pár dílech se přestávám dívat, nemá to pro mě zkrátka náboj, ale chápu, že si to ostatní můžou zamilovat.

Ztraceni (2004) (seriál)

1. série - 100%,,, 2. série - 80%,,, první půlka 3. série - 50%, druhá půlka 3. série - 100%,,, 4. série - 80% = 80% (+ best season finale of 2007 :)

Ajťáci (2006) (seriál)

Vše už bylo řečeno. První série byla naprosto báječná (90%), ale druhá je bohužel o třídu horší (70%).

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

Dyž to je další z dlouhé řady hovadin, na kterejch jsem vyrost =) a když si to tak zpětně uvědomim, na co jsem se jako malej díval, nemůžu se vůbec divit, co ze mě vyrostlo xP.

Chuck (2007) (seriál)

Skvělí herci, humor, akce i potřebná nadsázka, a druhá řada je ještě lepší než ta první... ale pořád je to takové... stejné...EDIT... už není... jakmile se trochu rozhodí zažitý stereotyp "záblesk - spojitost s fulcrumem - informace o zbavení se intersectu - proložené Buy More příhodami", umí seriál být opravdu hodně silný. 3. série R U L U J E dvakrát podtrženo a jsem zpátky na absolutně regulérně zasloužených 5* 4. řada slabota!!!

Interstate 60 (2002)

"Tell me 8-ball, how many stars should I give?" Yes or No questions only. "Well, thanks alot for your help, jackass!" Uh-huh, okey. 4,5 (i know it wasn't funny, but i had to do that cause it was inevitable.)

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Velice příjemný oddechový seriál, který začal již v první sérii ztrácet dech takovým způsobem, že jsem ho málem přestal sledovat. Jenže to by byla obrovská chyba, protože +- od 13. dílu jsou to opravdu NESKUTEČNÉ HODY. Doporučuji vydržet!

Zbouchnutá (2007)

"I think it's Matisyahu!" Obrovská spousta odkazů, perfektní scénář a tuny životních pravd dělají z téhle komedie opravdu vyjímečnou záležitost. O hercích snad netřeba mluvit, všichni jsou na své role jako ušití a hlavně děti hrají neuvěřitelně geniálně. I když se to chvílemi trochu táhne (hold 129min), druhá polovina je naprosto bezchybná a donutila mě jít na 5*...a dost pravděpodobně si to dám brzo znova. Překvapení jako hrom.