• Krátkometrážní

Kurýr (2002)

Že to bude dementní a samoúčelné jsem čekal, ale tohle bylo příliž. Poslední třetina to úplně pohřbila. Statham je ale sympaťák.

Transformers (2007)

Bezchybné triky a dechberoucí, i když chvílemi nepřehledná akce (což ale přidává na autenticitě), všichni herci v pohodě, vtipné je to taky dostatečně, ale něco málo tomu zkrátka chybí. Aspoň 1 mrtvola za dvě a čtvrt hodiny by se objevit mohla =)

Doručovací služba čarodějky Kiki (1989)

Další nádherné dílo z mistrovy dílny, Miyazaki je génius. U jeho animáků bulím i na místech, kde to asi ani nebylo zamýšleno...no jako malej! Ale jen u jeho filmů, přísahám! =]

Chage and Aska: On Your Mark (1995) (hudební videoklip)

Většina lidí tu kritizuje hudbu, kvůli které vlastně tahle Miyazakiho animace vznikla, no to je sranda. Chudáci Chage & Aska, tohle asi moc muzikanta nepotěší. A vůbec...co dělá hudební klip na čsfd? =D

Armageddon (1998)

Ale jo, brečel jsem...na poprvé =']

Inland Empire (2006)

Tak pro začátek...příjemný soundtrack!!! Kdyby hrál na pozadí (nebo ještě lépe na popředí) celou dobu, mohly to být krásně, relaxačně v polospánku strávené 3 hodiny za plné hodnocení....ale bohužel. Jak kdosi výstižně napsal: "This film was like laying down and looking at a patch of clouds floating by, there's nothing there but eventually you can make out a fire truck or a little puppy." Tak přísný bych zase nebyl, neboť tuším, že něco málo tam určitě je...a Lynch to jako vždy nepodal na stříbrném podnose, to je v pořádku, ale probém je, že se mi to vůbec nechce hledat.

Život Briana (1979)

Rouhání v té nejvtipnější a nejinteligentnější formě, jako Smithovo Dogma.

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Geniální film, pošahanej konec...teda on je pošahanej celej film, ale ten konec je pošahanej negativně.

Legendy z Dogtownu (2005)

Aaah, já míň prostě nemůžu...na těch umělohmotnejch prknech tehdá ještě bez gripů, s téměř nezřetelným nosem a tailem jsem strávil svoje dětství, spoustu času...ani kolo jsem nechtěl. Až mě teď mrzí, že jsem u toho nezůstal. Nádherný vzpomínky! Navrch perfektní Hirsch a Ledger.