• Pohádka

Jak si vybrat správné šaty (2007) (pořad)

Já tedy znám jen verzi s Lori´s Bridals z Atlanty a jednou za čas sjedu několik dílů. Občas přepočítám cenu šatů z dolarů na koruny, řeknu si OMG a koukám dál. Jo, prima odpočinek, krásné šaty a moc fajn přístup k nevěstám. I když některé jsou na facku a ten doprovod jakbysmet.:-D

Iveta - Episode 1 (2021) (epizoda)

Jako tohle fakt ne. :-( Do konce prvního dílu jsem to nevydržela. Omlouvám se, druhý díl je jinde než ta debilita z prvního, který jsem ani nedokouklala. Takže zatím 3 hvězdičky a uvidíme dál.

Osada - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Já se bavím. Plodková, Majer, Holub... jako fakt jo. A hláška "I autistickej kapr je empatičtější než ty." je prostě boží.

Osada - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

První řadu jsem sjela v nemocenské a těšila jsem se na druhou. První epizoda mě nezklamala, bavila mě a hláška "Milane, buď harmonickej!" má našlápnuto ke zlidovění. Za mě dobrý.

Kapitán (1960)

Bourvil a Pierrette Bruno byli kouzelná dvojka. A celkově se na to hezky koukalo, jako na všechny historické filmy s Jeanem Maraisem.

Černobyl (2019) (seriál)

Po celou dobu sledování (viděla jsem až teď) mi běžely v hlavě jen modifikace následujícího: ku*vy komunistické rusácké.  Silné, měla jsem "zimomriavky" snad celou dobu a říkám si, že tenhle seriál by měl být povinně promítán při výuce dějepisu a v této době by ho měli nasadit v televizi, aby se všichni ti blázni, kteří jen proto, že jim vadí naše vláda a podpora UA, jsou schopni říkat, že Rusko je good, vzpamatovali. I když...ono by asi ani to nepomohlo.

Balthazar - Zátiší (2022) (epizoda)

Jsem opravdu jediná, koho ten závěr zmátl? Eddie opravdu naprášil Balthazara a nebránil by se tomu vyšoupnout ho z vedení ústavu? Alespoň se netvářil, že by mu to bylo proti srsti. Ale byla to chvilka na závěr a možná je všechno jinak, už netrpělivě očekávám další díl. :-)

Severské vraždy (2020) (seriál)

Když se budu nudit, pustím si to. Jinak asi ne.

Severské vraždy - Ztracené dítě (2020) (epizoda)

No, nic moc, čekala jsem o dost víc. Ale dám tomu ještě šanci, ne vždy se rozjezd povede, ale pak je to lepší. :-)

Agatha Christie's Poirot - Němý svědek (1996) (epizoda)

Zase jeden výborný díl a 5. hvězdička za foxterora monsieura Boba. :-) Udivuje mě, že jsem tento díl opravdu viděla dnes poprvé, protože Hercula miluju, ale je to tak. Ten pejsan byl neskutečně roztomilý a jako dvojka s Herculem Poirotem byli prostě nej. K tomu ještě bláznivé duchařské sestry, pro mě nečekané rozuzlení a absolutně perfektní závěr se špringršpanělem Albertem dává dohromady skvělý díl.