Specialisté na vraždy (1998) (seriál)

Občas příliš sadistické motivy, ale to není nějak na škodu. Vrah je znám dopředu, takže napětí zde nějak moc nefiguruje, vždycky to dopadne stejně dobře. Jen je otázka, kolik vrah do té doby ještě zabije lidí.

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Člověk se za deset pětiminutovek dozví, co za hnusy konzumuje, dále také, že si připravuje naprosto špatně čaj i kávu. Začal jsem číst v obchodech etikety, to musím zaklepat. Myslím, že panu Vaňkovi pomohl k popularitě jeho kamarád Zdeněk Pohlreich, ale to neznamená, že to není odborník a borec.

Na nože! (2010) (pořad)

Zkrátit díly na 30 minut by pořadu prospělo, obsahuje totiž mnoho hluchých míst, ve kterých se zkrátka neděje nic zajímavého. Jinak ale fajn nápad, líbilo se mi to (asi taky proto, že rád vařím). Možná mohl mít pan Pohlreich více prostoru nebo klidně i pan Vaněk, nicméně tu třetí paní k sobě tahat nemuseli.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Kdyby to byla cílená parodie na teleshopping nebo na pořady o vaření, byla by to pecka.

Hospoda (1996) (seriál)

Chvílemi sice stereotypní a je pravda, že v jedné epizodě se toho většinou za 25 minut nic nestane (některé díly jsou v podstatě anekdoty), ale nemůžu si pomoct kvůli těm sympatickým postavám, které ztvárňují výborní čeští herci. Absolutně u mě vedou Nárožný, Dvořák a lehce za nimi Potměšil a pan režisér Menzel.

Nebe a dudy (1941)

Můj nejmilejší český černobílý film a to suveréně. Chvilkové komunistické agitky nemůžou zkazit dojem z oné miloučké zápletky. A ti dva malí kluci! Ti jsou bezkounkurenční. Tenhle film opravdu hřeje.

Comeback (2008) (seriál)

Po dvou epizodách jsem dal odpad, nicméně po dalších asi deseti, které jsem neplánovaně shlédl s mým bratrem, který se na týden opět stal starým mládencem, měním na dvě hvězdičky, neboť jsem se opravdu dokázal do toho nesmyslu ponořit. Je to stupidita, ale ne nekoukatelná. Těm postavám nemůžete ten jejich charakter - pokud jste nehulili - věřit. Jinak, pan Dejdar by zasloužil dostat pořádnou roli v pěkném českém filmu.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

U žánru filmu chybí, že jde také o rodinnou komedii, jak film někdy bohužel působí (rádoby vtipné hlášky, které ale pobaví jenom děti - Jar Jar, Anakin v kokpitu atd).

Slunečno, místy vraždy (2010) (seriál)

Tak tohle teda ne. Týpek, co si hraje na Jamese Bonda a zatímco mu někdo míří pistolí na hlavu, on vypráví vtipy... + občasně úplně iracionální chování postav a vykonstruované zápletky. Je to slátanina prvního stupně. A hlášky hlavního hrdiny... jestli tomu říkáte humor, tak já jsem svatá panna orleánská. Hvězdička za to, jak je seriál natočen.