Piráti na vlnách (2009)

Tak tohle je Rockenroll, BABY!!!! Na lodi co válí-plavba povinná!!!!!!!!!!!!!

Stáhni mě do pekla (2009)

Konečně!!! Raimi opustil komiksový Dvůr a naštěstí se vrátil k tomu, za co vzývám jeho jméno a PROKLÍNÁM vysilující spidermanovská léta dupající na talent patřící na hororový Trůn! Ode dneška pouštím sednout v tramvaji, pomáhám přes přechod a nosím nákupy všem podezřelým stařenkám v dosahu! :-) Same, "přišel tvůj čas" !!!!!!!!

Holka z města (2009)

Smích-1x. Nuda-nx. Trapnost-nx. Odvaha frknout na konec polibek s potleskem 1x (nevěřila svým očím). Výsledný efekt=neutíkající utrpení (1 hvězda za J.K. Simmonse)

Star Trek (2009)

Dear J.J.Abrams, LIVE LONG AND PROSPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smrtonosná past 4.0 (2007)

John McClane je zpět! A i když chvílemi neuvěřitelně klikaří (katapultace stíhajícího stíhačkopilota), stále však pekelně frajeří. Po téhle jizvami ošlehané tváři se mi už stýskalo a ve spojitosti s vybroušenými akčními scénami se stále nemůžu zbavit nostalgicky nadšeného výrazu ve tváři. Záchrana Ameriky před dalším "Armageddonem" jde hláškujícímu Willisovi opět přímo na tělo (už teda není tak vulgární, ale to jde asi s věkem), a i když postrádám kontinuální napětí a tah jako u Bournea, stále má jedinečný šmrnc a nadhled jaký zoufale postrádám např. u nového Terminátora. I přes humorné šprímy ve scénáři a sem tam bolestně natahované scény (modelka sražená teréňákem, co na kapotě profrčí tři stěny a do poslední to rovnou napere, prostě furt a furt kope), prkennost a necharismatičnost některých postav (šéfovi FBI bych občas nezbaštila ani snídani), stále dávám 4 hvězdy pro dostatečné (ano!) uspokojení akčních choutek v době nechtěné abstinence. A jeden potěšující mrk za Kevina Smithe co si u mě musí žehlit Zacka a Miri.

Klub rváčů (1999)

Fight Club není jen tak nějaký film podle předlohy. Fight Club je totiž ABSOLUTNÍ citace kompletně ujetých psychedlicko schizofrenních myšlenkových pohnutek totálního magora (Chuck Palahniuk) zabalená do vymašťující audiovizuální orgastické smrště. A já jí baštim po hrstech.... Kašlu na to, já o něm mluvit budu!!! Where is my mind ?? :-)

Mars útočí! (1996)

Mnohými nedoceněn, ale četnými oslavován. Já jsem natuty ve skupině druhé. Naprosto ujeté, ale na stoprocent svoje. Chytrolínská taškařice, co dokázala stmelit rozpoluplné žánry a předvést, že herecké kapacity si taky rády zablbnou, a pod vedením geniálního Tima je vidět, že i s radostí. Z brekeke marťanů jsem slzela a Tom Jones je BOREC NA KONEC. It´s not unusual to feel crazy :-)))

Všechny moje lásky (2000)

Kdo četl předlohu Nicka Hornbyho, nadpozemsky miluje muziku a kdo aspoň přibližně zažil to o čem tenhle celej příběh hlavně je, nemůže pochybovat o méně než 5 *. ROBe, už nikdy nebudu přemýšlet nad MY TOP FIVE bez vzpomínky na tebe!!!

Ten večer (2007)

Kniha Susan Minot zasáhne čtenáře hluboce. Tak hluboce, že když jako divák sleduje příběh tak mělký, postavy tak ploché a scénář z valné většiny naprosto překopaný, se chce člověku až brečet. Jaká škoda, když tak fantastický námět přijde takovým smutným způsobem nazmar, úplně se tomu nechce věřit. Tak moc bych chtěla zažít příběh Ann a Harrise, tak jak je omračujícím způsobem popisován....ano, oni by si to zasloužili........

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Začala jsem na 5*. Škoda. Tak už se sakra poznejte, dřív než bude pozdě (=odpad) !!!!! (5. série)