Muž, který nebyl (2001)

Tento film měl nádech pohody,smutku i naděje a přestože měl pár scénáristických dírek,režie Coenových a výkon B.B.Thorntona to zcela odvrací do božských sfér!!!

Ronin (1998)

Akční filmy nemusím,ale na tohle se koukat dá.Herecké obsazení je výborné,kamera bezchybná,hudba se také povedla(mám rád tu na začátku v pařížské hospůdce) a automobilové honičky jsem nemusel přeskakovat což často dělám!Takže dávám kvalitní 4*.

Sin City - město hříchu (2005)

Nemůžu si pomoci,ale mě se tahle komixová adaptace velice zamlouvala,protože jsem zatím skoro žádnou dobrou neviděl!Temná atmosféra města mě pohltila a nepustila do konce filmu.Já si myslím že to je Rodriguézův nejlepší film.

Simone (2002)

Tenhle film je jedna velká hloupost a nechápu že se někdo vůbec namáhal ho natočit. Nudnej,krásně barevnej nesmysl.

Opilí láskou (2002)

Opravdu originální romantický film ve kterém dává Sandler zapomenout na všechny jeho větší či menší střeštěnosti a Anderson potvrzuje svoji extratřídu.Jen tak dál!!!

Bokovka (2004)

Docela pohodička,slušné herecké výkony výletníků i jejich partnerek,prostředí amerických vinic,hektolitry vína a emocí.... Co víc si přát. Tenhle film mě dostal!

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Otřesné!!Až na kameru nic co by se dalo pochválit!!Jednička byla docela dobrý film s dobrou atmosférou a méně akčních scén,ale tohle je zbytečný film!!

Team America: Světovej policajt (2004)

Já jsem se u tohoto filmu docela pobavil,ale čekal jsem od něj více.Loutky jsou fajn dodávají tomu správnou atmosféru,ale písně jsou slabé a nedají se srovnávat se South Parkem.Škoda snad příště !!!