Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Člověk se fakt pobaví u těch lidí, co vubec nemají soudnost a lezou tam se ztrapnit.

Probuzení tmy (2007)

No pěkně sem si u toho zdřímnul. Těžká nuda v chaotickém, až trapném hávu.

Tik ťak (2011) (studentský film)

Povedený studentský filmek s překvapivou pointou a promakaností do posledního detailu. Viz. jméno hlavního hrdiny Emit (Time) :)

TRON: Legacy 3D (2010)

Ano, děj není žádnej oscarovej trhák. Ale ten svět, vizuální dokonalost a Daft punkovej nářez k tomu. Ou yeah

Dobrý Will Hunting (1997)

Ben Affleck co by neherec má velký potenciál. Napsat takovej scénář (teda společně s Damonem) o nesnázi lidského bytí a promrhaném talentu. To chce um.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Našlapanej seriál s velmi charismatickým hlavním hrdinou, jehož proměna z ušlápnutého profesora chemie je výborná. Navíc seriál je z oboru a mně, studenta chemie, to chytlo ještě víc, když tomu rozumím... Př. jak rozpouštěl tělo v kyselině pomocí HF,tak to bylo jasný. No měl hold Jesse dávat větší pozor na hodinách :D 2. série: Walt má silně nakročeno k temné straně a proměna je dokonalá 3. série: Albaquerque just might have a new kingpin...

JFK (1991)

Kdo vlastně zabil Kennedyho a jak to tenkrát bylo, si budeme muset počkat do roku 2038, kdy by měla být odtajněna Warrenova zpráva, ale do té doby, se můžeme jen domnívat. Nicméně Oliver Stone natočil strhující příběh s vynikajícími hereckými výkony a těžce konspirativním dějem, avšak tím nelze říct, že to tak ve skutečnosti nemohlo být. Válka je těžkej byznys a v dnešní době lidé prahnou jen po penězích. I když se mi teda nechce věřit, že by ta "zákulisní moc" byla schopná odstranit prezidenta USA. Nicméně některá fakta tomu nahrávají a to zejména: vystřelit z ručně nabíjející pušky 3 střely za 6 vteřin a zasáhnout při tom pohybující se terč? teorie "kouzelné" kulky, která si prouplula mezi 2 těly a x krát změnila trajektorii? Smrtící rána do hlavy, kdy se jeho tělo nárazem kulky posunulo do zadu, což neodpovídá střelci v knihovně? A mnoho mnoho dalšího...

Nezastavitelný (2010)

Ano, už to tu bylo x krat, otřepané scény, typické sentimentální proslovy. Ale má to říz, akce dostatek a člověk, který chce o víkendu vypnout, se velmi dobře zabaví.

Osvícení (1980)

Herecký koncert Jacka Nicholsona