K. O. (2001)

Nechápu, proč tomu filmu dávají tak dobré hodnocení. Další americká limonáda s přeslazeným koncem, jediným kladem je Tim Allen, ten však klišovitý scénář nezachrání. Mám ráda pohádky, ale v těch nevystupují Američani.

Cela (2000)

Na tento film se dívejte kvůli skvěle zpracovaným snovým scénám, zbytek ignorujte.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Podle mě nejlepší rodinný film. Je doknale poskládaný a zároveň nevyumělkovaný, spontánní. Vtípky překvapí a potěší i napotřetí, žádné povinné: To byl vtip, tak se tomu zasmějte ( jako u Doby ledové). Pixar je skvělý a Příšerky s.r.o. se drží jen těsně za tímto filmem.

Policajtka (2001)

Jediný film, kde jsem J. Lopezovou viděla hrát. Škoda, že se to celé zvrhlo v klasické drama o rodině.

Poslední jednorožec (1982)

Pěkný film. Hodně se drží knížky, kterou moc doporučuji. Krásná animace a příběh, jenom ty písničky si mohli odpustit, nebo je alespoň nechat v originále.

Desperado (1995)

Vynikajičí akčňák/parodie. Banderas je správně drsný, ale zároveň na něm vidíte, že to vše není úplně navážno. Hlavní záporák je snad ještě lepší, jeho scény a hlášky jsou nezapomenutelné. Film je nabitý spoustou vtípků a můžete ho vidět desetkrát, aniž by se ochodil.

Doba ledová (2002)

Pro dospělé film moc není. Celé je to příliš vykonstruované, ve stylu : Pozor to byl vtip a vy se budete smát. Dětem se určitě líbí, ale mě tam scházela opravdová hravost a šťáva. Jediné, co film zachraňovalo, byl Scrat. Pixar je holt Pixar.

Kill Bill (2003)

Rozdělení na epizody byl dobrý nápad, je to dobré pro udržení pozornosti. Jsou tam některé nesmysly, ale kdo by chtěl od filmů realismus. Trošku jsem čekala, že film bude nabušenější, ale i když tu vtípků moc nebylo, byly zajímavé. Nevím, proč všichni nadávají na to přepnutí do černobílé, podle mě se to tam hodilo. Největší chybu udělali s tím rozdělením na půlky, film tím zmrzačili a ukončili ho v telenovelovém stylu - napínavá věta na konec a šlus.

Freeman - plačící drak (1995)

Já vím, že film má dost pitomý děj a některé scény, ale má také atmosféru, díky níž jsem ochotná překousnout nedostatky.

Porotce (1996)

Film se mi líbil hlavně díky výkonu Aleca Baldwina, děj není ničím objevný, ale nějaké napětí se tu vyskytuje. Nic proti ničemu.