Čas probuzení (1990)

Citlivě udělaný příběh, který je dojemný, ačkoli nemlátí diváka emocemi do hlavy jako některé slaďáky. Čekala jsem, že to bude moc depresivní, ale film mě chytil.

Samotář v Seattlu (1993)

Já vím, že realističnost v romantických komediích hledat nemám, ale žena, která opustí hodného snoubence, se kterým jí to klape, kvůli chlapovi, s nímž nikdy nepromluvila ani slovo? To je pěkně pitomá zápletka. Natočit věrohodnou romantickou komedii je kumšt, mně se líbí třeba Zelená karta.

Večer tříkrálový (1996)

Sympatická adaptace Shakespearovy hry, herci jsou dobří a skvěle typově obsazení.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Příběh je jednoduchý (v podstatě questovka), ale výborně vystavěný a plný akce. Nick Stahl se podle mě snaží být až příliš obyčejný, budoucí vůdce by přece měl mít nějaké charisma, to už je lepší Claire Danes; výborná je i Kristianna Loken. Ty strategicky roznístěné vtípky se mi líbí, je to oživení. Většinu jich má na svědomí Arnold, kterému se tímto výkonem povedlo sympatické rozloučení s filmem. P.S. Při každém dalším shlédnutí je film lepší a lepší.

Identita (2003)

První dvě třetiny jsou slušný thriller s do jednoho výbornými hereckými výkony, ale konec je naprostá blbost a shit, kazí celý film. Scénáristé si asi udělali soutěž, kdo vymyslí nejneuvěřitelnější pointu a vůbec jim to nevyšlo.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Příběh by sice velmi plytký a pitomý, ale gagy a vtípky na anglické reálie se hodně povedly - např. Jack Rozparovač, Big Ben, anebo také scéna s deštníkem. Sem tam se vyloupla i dobrá hláška či dialog - "Před očima mi probíhá celý život... Moment, tohle si nepamatuju!" Nenáročná komedie pro pobavení

Sabotáž (1996)

Ucházející film na jedno použití. Ideál videopůjčoven a televize.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Film je trochu mdlý, i když ne špatný. Ale jediné, co jsem si z něj odnesla, byla hláška : "Třicet let dřu, a co za to? Lev."