Bazén (2003)

Typický francouzský film. Děj udrží pozornost, herci jsou dobří a podivný závěr k tomu.

Mezi námi děvčaty (2003)

Milý a zábavný film. Pobavíte se, ale po týdnu si na něj nevzpomenete. Typický zástupce hodnoty *** a 1/2*.

Nesnesitelná krutost (2003)

Vtipná komedie, ale nějaký obsah a hodnotu v tom nehledejte. Fajn soundtrack.

Trio z Belleville (2003)

Moc pomalé a depresivní, sem tam dobrý nápad ... Ale ty žáby byly fakt skvělý.

Kmotr II (1974)

Všude se tvrdí , že je druhý díl lepší než první, ale mně to tak nepřijde. Možná jsem jediná, ale přijde mi tam zbytečná dějová linie s De Nirem - příběh Michaela je příběh Michalela a příběh Vita je příběh Vita - pro mě to byly dva samostatné celky, které se nijak zvlášť neovlivňovaly. Možná by byl lepší samostatný film - takhle zkrouhli oba. První půlka filmu je trochu odtažitá, ale potom Pacino zase zaválí - skvělá je scéna, kdy mu manželka říká o potratu a pak i všechny ostatní. Al Pacino musí být velmi zvláštní člověk, když dokáže takhle zahrát nejednoznačné charaktery (co vlastně víme o Michaelových myšlenkách...). Zajímalo by mě, kolik je z té Sicílie v něm?

Kmotr (1972)

Silný film, který táhnou výkony Branda a Pacina. Některé scény jsou opravdu vynikající a některé bych asi vynechala. Film se tak místy rozpadá na jednotlivé celky, ale to je tak asi to jediné, co bych mu vytkla.

Seabiscuit (2003)

Příběh je sice plný klišé - bylo úplně jasné kdy se co pokazí a jak se to bude odvíjet dál, ale scény dostihů jsou opravdu napínavé a celé to docela funguje. Krásná hudba, krásní koně.

Neúplatní (1987)

V podstatě dokonalý film - nemám, co bych vytkla. Ač je tam všechno řemeslně skvělé, není odtažitý, jak se někdy stává, všechny postavy jsou opravdu životné.

Ohněm a mečem (1999)

Nádherné. Úžasná hudba, herci... a ty kostýmy bych nechtěla platit!

Underworld (2003)

O něco horší než Blade. Má to dobrou atmosféru a herce, jakž takž promyšlený příběh, ale zejména k závěru začínají převažovat klišé, a to s tou hlavou je vážně pitomé. Taky mě překvapilo, že obě rasy jdou "relativně snadno" usmrtit. Ale zase je to tam podáno tak, že se vyvinuly z člověka, takže vlastně proč ne.