Autopsy (2008)

Řádně nechutný horůrek, který vám pohled na pobyt v nemocnici rozhodně nezlepší :D. Celkem dobré, ale pokud někdo ví trošku více o anatomii a základních životních funkcích, bude nechápavě kroutit hlavou, prostě noční můra všech mediků. Já ovšem nic takového nejsem, takže jsem se celkem dobře bavil. Ale na 4* to není.

Kick-Ass (2010)

Originální pohled na věc? Proč ne :). Zvlášť, když vše funguje jak má. Jen herecký představitel Kick Asse mi nesedl, jinak paráda, hudba celkově a batman čistící skladiště nemá chybu. Ale na 5* to není.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Tss...1* a to jsem ještě velmi mírný...a Bella to nezachrání. PS: tímto se omlouvám všem 14 letým emo holčinám, kterým jsem urazil jejich modlu :)

Čch' pi (2008)

Nešetřilo se nikde, přesto mi to přijde nějaké...prázdné. Ale oceňuji megalomanskou výpravu a kompars. Hrdinové jsou samozřejmě frajeři, jen je zvláštní, že armáda stojí a sleduje hrdiny, jak mlátí všechny nepřátele na jednu hromadu. I když já bych jim to asi taky přenechal :)

Noc v muzeu 2 (2009)

Pokud se vám líbila jednička, bude se vám líbit i dvojka. Jen je škoda, že mají postavy z jedničky tak malý prostor.

Live Evil (2009) odpad!

Ruce pryč!!! Odpad - mohli byste si ušpinit svůj filmový cit! Amatéřina neuvěřitelného rozsahu. -1*

Česká RAPublika (2008)

Bože to jsou vypatlanci :D PS: No já ...jako si nepředstavuju si... že todlecto by měla bejt... ta ...klasická pře**daná jako .....slonoprasečí.... tyvole ....p***vina.

Noc v muzeu (2006)

Tohle mne mile překvapilo :) film na jeden příjemně strávený večer u dobrých triků, typicky amerického hereckého obsazení a sem tam povedeného vtípku. A pokud se trošku vrátíte do dětských let a přenesete se přes tu povrchnost, můžete si užít hezkého výletu .)

Formula 51 (2001)

Nebylo to vůbec špatné. Hlavní představitelé hráli v klidu a s chutí a tato nenáročná krimi komedie se i díky nim velmi dobře sleduje. Obsahuje i několik dobrých pasáž, které by mohly zůstat delší dobu v diváckém povědomíí a její sledování rozhodně neurazí něčí filmový cit :). 3* ale spíše ke 4* než ke 2*