Rec 2 (2009)

No na pokračování velmi dobré :). Tvůrci to tentokrát vzali z trochu jiného konce, hlavní stěžejní myšlenku posunuli z přihlouplého viru na náboženskou mytologii a pomalé napětí na rychlejší akci. Ačkoli to neobsahovalo něco, z čeho bych se pos...adil na zem (konec v jedničce), provázanost s jedničkou, několik scén a myšlenek (hledání "té první" ve tmě) se mi opravdu líbilo. Je vidět, že všechen prach ještě nevystříleli :) Těším se na trojku.

Podivní (2010)

No tohle bylo tedy příjemné překvapení. Výběr herců a práce se zvukem a obrazem byla zejména ze začátku velmi dobrá. Filmu se nevyhly horší momenty typu "no co bude asi následovat", ale většinou se snaží držet na zajímavě pojaté dějové linii. A konec? Tomu nelze nic vytknout. Škoda jen, že tu a tam prosákne dojem z nízkého rozpočtu do obrazu, nicméně stále 4*

Klub rváčů (1999)

Hm, tak tohle jsem nečekal. Ani v nejmenším :) A ten konec...ten k takovému filmu prostě patří...

Black Books (2000) (seriál)

Úžasný humor z krásného prostředí londýnského knihkupectví :) Vše stojí na třech hlavních postavách. Pokud si je zamilujete, nedáte na ně dopustit. Já si je zamiloval :) 5*

Sekretářka (2002)

Na to, jaké to mělo obsazení, náboj a myšlenku, celkem zklamání. I když je to možná tím, že jakýkoli podobný film srovnávám s Downloading Nancy a to je samozřejmě nepřekonatelné. Chybělo mi trošku více existencionalismu, psychiky člověka s touto...zálibou a scény, mající za úkol odlehčení mi nepřišly jako dobrý nápad. No prostě jsem asi na ty méně optimistické filmy :D

Pád do tmy 2 (2009)

Jsem rád, že dvojka nepotopila kvality jedničky. Tedy přesněji řečeno alespoň ne o moc :). Hlavně začátek je dobrý, lze poznat, že si vyhráli s každým záběrem. Bohužel to později začne pokulhávat a i když se tvůrci snaží jít jinou cestou, stále narážejí na klasické (i když účinné) prvky z jedničky. Několik scén je nechtěně úsměvných (zejména těžce přehrávající kulhající vražedkyně potvor s cepínem :D). Descent 2 je lepší než většina soudobé hororové tvorby, je to ale stále málo. A ten konec...no, ne vždy se cení snaha šokovat za každou cenu :) 3*

Precious (2009)

Nijak zásadně mě to nezasáhlo...Bůh pomůže těm, kteří si pomohou sami .)

Tábor tygrů (2000)

Velmi dobré. Collin válí jak nikdy a role věčného rebela mu sedne. Navíc výcvikový tábor byl zpracován se vším všudy. I když bych byl v té době spíše na straně dlouhovlasých mániček s jointem v hubě, tohle se mi líbilo :)

The Guild (2007) (seriál)

Felicia...hmm :) Je to celkem sranda a i když jsem na hry stylu WoW nikdy nebyl, smál jsem se celkem často a od srdce. A se mnou se budou jistě smát všichni, kdo někdy pařili s kámoši něco po netu. Ta holčina má talent .)

Stůj při mně (1986)

Nejlepší Kingova adaptace co jsem kdy viděl! Kinga mám hrozně rád a proto mě trápila úroveň filmů, podle jeho předloh natočených - až doteď :) Teď jsem totiž zhlédl Stůj při mně. Kinga je v tomto filmu skutečně poznat, přitom je pozitivní od začátku do konce. Síla přátelství je neuvěřitelná. 5* PS: píseň u titulků jsem si pustil 3x za sebou :)