Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Sledovali jsme to napůl přiopilí, napůl zkouření a přesto ani to nepomohlo k dobrému filmovému zážitku. Klasická béčková komedie. Ale občas sem se i přesto zasmál - tak dám 1*.

Jedna ruka netleská (2003)

Chtěl jsem dát 4*, ale holt sem nenašel, proč bych je měl dát- takže 5*. Výkony snad všech představitelů jsou excelentní, černý, sarkastický hunor, který mám rád, občas až ad absurdum. Tento film mně prostě bavil od začátku do konce. Dobrá práce!

Mamma Mia! (2008)

Hodnocení dávám čistě za písničky, jinak příběh filmu byl dost ubohej. A ty dialogy? "..mami, mně by nevadilo, kdybys spala třeba se 100 muži.." Brrrrr, plytké, plytké..

Top Gun (1986)

Tom Cruise v roli "správňáckého" kadeta letecké školy.. Klasická tuctovka.

Vyvolávač deště (1997)

Film o boji právě dostudovaného právníka, který se dostane do křížku s nečistýma technikama pojišťovací společnosti. Film má tempo, příjemný filmový zážitek.

Nikdo nic neví (1947)

Grotesky nijak zvlášť nemusím, ale na tuhle sem se dodíval a nebylo to úplně špatné. Poválečná tvorba - takže námět pojednávající o zbavování se fašisty asi nikoho tolik nepřekvapí..

Ďábel nosí Pradu (2006)

Nevkusně oblékaná Popelka se dostane na pozici asistentky u prestižního módního časopisu.. Sice to zní lacině, ale až tak špatné to nebylo..

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Doslova a do písmene herecký koncert pánů Sováka a Horníčka. Jeden z nejlepších našich seriálů, skvělé herecké výkony i ostatních protagonistů, nádherné hrátky s českým jazykem. Prostě jasná pětka jen to hvíznde tomuto nestárnoucímu seriálu!

Supernova (2000)

Sci-fi horor, u kterého se člověk nebojí? Když si vzpomenu na Vetřelce, to je trošku iné kafé..