Entre Nós - Mezi námi (2010) odpad!

Naprosto nechápu, co mi tenhle dokument měl dát.. Vůbec mě nezaujal.

Asgard Projekt (2009)

Nebyl to špatný dokument, ale kdyby jej tvůrci trochu zkrátili, určitě by mu to prospělo. Nic to však nemění na dobrém sportovním výkonu, který bylo třeba vynaložit na zdolání této skály.

Poslední lovci (2010)

Takový běžný dokument o domorodých lovcích velryb.

Brahmaputra (2009)

Člověk by hned vyrazil na sjezd nějaké té - samozřejmě poněkud klidnější - řeky.. Po rozpačitém začátku se dokument dobře rozjel. A komentáře po 1. peřejích stojí za to:) Nejlepší a všeříkající byl ten nejkratší: "Na pi.u!"

Mongolsko - Ve stínu Čingischána (2010)

Mongolsko - tam prostě není nic... A je to pravda. Najdete zde jen nádhernou krajinu. Zajímavě udělaný dokument o cestě přes tento kdysi tak obrovský stát.

Sám ve stěně (2009)

I přes svou délku, velmi chytlavý snímek. Neuvěřitelný výkon tohoto mladíka. Lepší 4*.

Lovci draků (2008)

Nepříjemně ukřičený film. Nesympatičtí hrdinové a ani příběh nic moc..

Proroctví (2009)

Zajímavý mysteriózní příběh. Nicolas opět ve své dobré standardní roli. Napětí zde bylo dosti, dávám teda 4*. Pěkně uděláno i graficky.

Robinsonovi (2007)

Přišlo mi, že tento film byl jakoby šitej horkou jehlou. Animace nic moc, příběh také bůhvíco nebyl, a jedna ze závěrečných "písní" v titulkách mě naprosto dorazila. Jako by ji zpíval snad kameraman nebo někdo, kdo šel právě okolo! Strašný song.