1984 (1984) odpad!

Nevím, co mně tímto filmem chtěli autoři říct.. O válce, která nebyla, film v podstatě bez řádného děje.. Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za to, že to bylo děláno podle knihy, ale proč vlastně. Takže holt odpad.

Černý rytíř (2001)

Nic moc jsem od toho nečekal, ale nebylo to špatný - celkem pěkný námět (i když samozřejmě ne originální) a příjemná oddychovka.

To, co dýchám (2007)

V podstatě lyrický film s pokusem o Pulp Fictionské pojetí děje. Výsledek však ani ryba, ani rak.

Baba na zabití (2003)

Pro mě jednoduchá matematika: Černá komedie, u které jsem se opravdu nenudil, měla spád, zajímavý závěr a sympatické hlavní představitele, kteří pěkně hráli = 5*.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Hugh Grant a Drew Barrymore - to je ta dobrá stránka filmu. No a všechno ostatní už za moc nestojí. Umělá popová hvězdička si objedná hit od vyhaslé popové hvězdy (Hugh). Ten složí hudbu a text složí slečna (Drew), která se mu "stará" o květiny. Ach jo, to je zas zápletka.. 2* z milosti.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Nic moc jsem od tohoto filmu neočekával, ale příjemně mně překvapil, dávám 4*. Už jen za to, že sem se příjemně bavil.

Futurama (1999) (seriál)

Tohle prostě nemá chybu - Bender se svýma hláškama nikdy nezklame, stejně tak Profesor Farnsworth se svou: "Good news, everyone!", Fry, Leela, vesmírné výlety na nejrůznější planety, mimozemšťané,… no prostě to, co si Matt Groenig nemohl dovolit u Simpsonů, nám tady servíruje naplno a na vysoké úrovni!

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Tak tenhle typ filmů prostě nemusím - nesmrtelná hlavní hrdinka vyhíbající se všem kulkám, v dalších scénách (asi) rádoby vtipná a ty neustálé pózy v podání (ne)herečky Angeliny, která je mně -přiznám- krajně nesympatická? Ne, děkuji, fakt nechci.. Hvězdičku za práci kolektivu s prostředím, snažili se.. Jo a ještě za U2 Elevation na závěr u titulků :)

Horší už to nebude (2006)

Žít ve světě, který vymyslela spisovatelka, která Vás chce zabít, je až trochu děsivé.. Perfektně zpracovány čísla a jednoduché matematické obrazce. Dobré herecké výkony.

Walk the Line (2005)

Životní příběh Johnyho Cashe, od jeho dětství, přes jeho těžké začátky, životní lásku a proměny. Celý film provází jeho chytlavá hudba - ať již sólová či v duetech. Vskutku zajímavý film. A Reese v červených šatech je opravdu k sežrání;)