Útěk do divočiny (2007)

Řekl bych, že celkem promarněnej potenciál - film bych zkrátil tak na 60 minut.. Přišlo mně to, že se celej film nic neděje. A pěkná hudba a příroda je na film opravdu málo.

Odstřelovač (2007)

Ach jo, kdy už konečně do filmů přestanou dávat scény typu: hlavní hrdina probíhá přes volnou planinu, na něj střílí snad 20 nepřátelskejch střelců, ale ani jeden z nich si do zbraně nedá ostré náboje? Anebo že by hlavní hrdina byl nesmrtelný? …no a závěr filmu? Asi rádoby velkolepej, ale ani ten u mě nezabodoval..

Pláž (2000)

Co je platný, když je ve filmu dobrá hudba, vyprávění hlavní postavy s cílem přiblížit děj je také povedené, pěkné prostředí nedotčeného ostrova, když film jako takový nestojí za nic?:( Stále sem čekal, až se děj trochu rozjede a místo toho to postupem času bylo snad ještě nudnější... Lepší 1*.

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) (1972)

Woody se na takovýto film přímo hodí. První povídka se šaškem byla teda slabá, ale ostatní už byly na jiné úrovni. Super byla povídka s ovcí, ale opravdové vyvrholení celého filmu - jak jinak - byla ejakulace. To, jak je zpracována práce mozku i celýho těla, je prostě skvělá:)

U-Turn (1997)

Zpočátku se tento film rozjíždí celkem pomalu, nezáživně, ale čím déle je Sean (mimochodem, jako stvořený pro tuto roli a zahrál ji bravurně) v městečku Superior, tím víc mu fandíte, aby se už konečně z něj dostal a přitom ho litujete, jakou ten člověk má prostě smůlu. Místy mi film připomínal scény Tarantinovského stylu-každopádně režisérem je Oliver Stone a odvedl dobrou práci! Jo a nesmím zapomenout na povedený závěr - prostě mňamka!

Past (1999)

Dva charismatičtí herci, jinak celkem průměrný film. Ale i kdyby celý film byl o ničem, tak scéna, kdy Catherine trénuje na laserové paprsky a zavlní svým zadečkem před kamerou, na všechny nedostatky tohoto filmu tímto nechá zapomenout:)

Kostka 0 (2004)

Na tento typ filmů mám prostě slabost. A přestože je to již 3. díl, stejně neztrácí nic na napětí a atmosféře, která Vás chytne, jak do pasti.. Jednooký velitel byl ztvárněn skvěle, závěr filmu mě také nezklamal.. Prostě plná palba.

Kód 46 (2003)

Film o nedaleké budoucnosti, vztahu dvou lidí, kterým však nebylo souzeno mít spolu v postatě ani vztah.. Celkem nevýrazný film.. Ale pěkná hudba při závěrečných titulcích:)

10 způsobů lásky (2008) (TV film)

Televizní film o lásce, vztazích a nevěře ve vyšších vrstvách... Co víc k tomu říct...