VALL-I (2008)

Taková malá oslava Země v podání dvou myslících robotů. Jeden silně připomínající Číslo 5 žije a druhý zas jako vystřižený z filmu Stopařův průvodce po galaxii, což trochu ubírá na originalitě tohoto filmu. Jinak je to však vydařený film, roboti jsou roztomilí a takové myši budoucnosti, které se mihly na smetišti v lodi, když tam ležela EVA, byly prostě geniální!:)

Sedm (1995)

Hvězdné duo Morgan a Brad prostě musí působit. A působí. Strhující thriller o pomstě sedmi lidských hříchů jedním fanatikem.

Medvídek (2007)

Film o lidských vztazích s plejádou českých herců, kteří odvádí velice slušný výkon. Místy komedie, místy tragédie, prostě ze života.

Dokonalý muž, dokonalá žena (1986) (TV film)

Opravdu zajímavá (a hlavně poučná!!) inscenace o vztahu dvou lidí v životě. Ano, původně jsem toto dílko ani sledovat nechtěl, ale pevně mně vtáhlo do děje a zůstal jsem až do konce a přemýšlel sem o něm i dlouho po skončení.. Zajímavé…a hlavně o životě a ze života. Dávám 5*.

Iron Man (2008)

Robert Downey Jr jako výrobce zbraní, který se změní na ochránce nevinných. Film je takový lepší průměr. A musím říct, že se Robert na tuto roli opravdu hodil.

Delta fór (2007)

3 "víkendoví" vojáci se dostanou do zahraníční mise, která má skončit v Iráku. Během letu však dojde k potížím a oni skončí v Mexiku, což se dozvědí až tak v polovině filmu… Taková je zápletka, film je přesně takový, jaký se dá čekat - občas se zasmějete, sem tam je to smutnější, prostě klasická parodie na toto téma.

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Klasická rodinná komedie s Robinem Williamsem o výletu, který byl organizován proto, aby právě Robin stihl prezentaci, kterou poblíž pobytu měla firma, ve které pracoval. Společně s ním tam jede manželka a 2 puberťáčtí potomkové. Klasický námět, ale nebylo to špatné.

Chyťte doktora (2007)

Hezká muzika, svižný děj, sympatiččí herci, Luděk Sobota v nezvyklé roli primáře,.. Prostě pěknej českej film.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Prostě nemůžu jinak hodnotit. Všechny postavy jsou skvělé. Těžko vybrat nejlepší postavičku tohoto seriálu, každá má své kouzlo.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Příjemný seriál z prostředí českého venkova aneb jak se rodinka Kudrnovic přestěhovala z města na vesnici. Elis však byla ze začátku hezčí;)