9 hráčů se smrtí (2005)

V porovnání s jakýmkoliv Saw či Kostkou naprostá zívačka.. Chyběla atmosféra, tajemno a aspoň závan strachu či překvapení. Nikdo ze zúčastněných mi nepřišel ani nějak zvlášť sympatický, zkrátka slabota. A přitom zde potenciál jistě byl - škoda takhle promrhaného námětu :( Tošku lepší 1*, ale 2* zkrátka nedám.

Vévodkyně (2008)

Klasický historický film, od kterého jsem bohužel čekal trošku víc. Je to sice pěkně udělané, ale jinak nic převratného nenabízí..

Benga v záloze (2010)

Aha, ona to byla opravdu komedie.. Já jen, že jsem se moc nesmál:( 2* tak za to, že tam byla občas dobrá hudba, Willa Ferrella mám rád a snad 2x jsem se i zasmál...

Rychlá akce (2008)

Klasická tuctovka tohoto žánru. Nepřekvapuje vůbec ničím...

Skleněný dům (2001)

Takový průměrný thriller. Jen ta Leelaa má opravdu zvláštní, nepřirozené držení těla. Někdy je to až k smíchu:)

Road Trip (2000)

Prostě takový správně crazy film, který květnatě vypráví naprosto ulítlej týpek. Sympatičtější než Prci, prci,.. přestože je to ze stejného soudku. Ale jelikož jsem se u tohoto filmu v podstatě stále smál, zaslouží si jednoznačně plný počet bodů za to, že mi tímto prodloužil život;).

Žena za pultem (1977) (seriál)

Jistě, bylo to místy takové dost nepravděpodobné, ale já se u tohoto seriálu dobře bavil a ani herecké výkony nebyly vůbec špatné. Sice slabší, ale dám 5*, navzdory ostatním, ať to zde trochu rozohním:). Dietl vytvořil z ne moc atraktivního prostředí v rámci možností celkem slušný příběh.

Ukradli torzo Jupitera (1980)

Taková naprosto standardní francouzská komedie starší doby. I ta odhalená kráska zde samozřejmě bude, aby byla splněna čárka i za tento prvek a film byl tím pádem dokonalý:):)

S tebou mě baví svět (1982)

Zvlášť na horách se tato komedie rozjede do bezstarostného vtipného užívání si života. O hláškách se nemá cenu ani rozepisovat:) A komedii století si dle mého názoru zaslouží a basta!

Drahé tety a já (1974)

Tento film mě příjemně překvapil. Skvělý výkon Jřího Hrzána, překvapivě mně sedly i písničky a film samotný byl také celkem v pohodě. Dobře jsem se u něj bavil a tak dávám 4*.