Pustina (2000)

Dle názvu jsem od tohoto filmu čekal víc. On to nebyl zas tak špatný film, ale na víc než 2* asi nemá. Místy - řekněme - trochu naivní...

Torque: Ohnivá kola (2004)

Drsný slova, drsný chlapi i holky, v dílně pracuje fešná holčina, černošské songy, silácká gesta, hlavní hrdina nejslilnější ze všech na celém světě, do toho převeliká láska - no prostě naprostá každodenní realita:) Je pravda, že jsem u toho "dílka" nakonec neusnul, ale ono taky bylo pravý poledne a já si u toho dával 0,5l kafe. Skoro ke konci už začalo svítat na lepší časy, když se ze snímku vytrácela infaltilita a vtíral se sem příběh, ale byl to jen planý poplach.. Fyzika v tomto snímku samozřejmě také vůbec nefunguje - jak jinak:)

Zatykač: Mrtvý nebo živý (1987)

Asi to mělo být drsné, až běda, ale prostě to nefunguje. Slabší 2*, přece jen přihlížím i na stáří filmu, jinak by to bylo i slabší hodnocení.

Mstitelé (1998)

Hezké záběry na Londýn, jinak, ač nabito hvězdami, nic moc nenabízí.

Zloději a vyděrači (2001)

Taková pohodová anglická akční komedie. K závěru se rozjede v celkem slušném tempu. Trošku lepší 3*.

Nevěrná (2002)

Celkem napínavý thriller, dobré herecké výkony, jen ten konec mě trochu zklamal. Trochu lepší 3*.

Terminator Salvation (2009)

Bohatě stačí 1. dva díly, tohle už je pouze nadstavovaná kaše. I když jistě akční, ale chybí tomu ta správná atmosféra např. 1. dílu.

Sladkých sedmnáct (2002)

Jak jeden 17-ti letý mladík dospěl v dospělého muže.. Zííív...

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Sice celkem pěkně uděláno, ale u příběhu jsem se strašně nudil. Přišlo mně, že se za celou tu dlouhou dobu filmu nic neděje. Jako Pc hra by to mohlo být dobré (napadá mě např. takový Zaklínač..), ale tohle asi opravdu nebude můj pravý šálek kávy. 1* za to, že jsem u toho nakonec neusnul:(

Projekt Kačkar (2010)

Stylové hudební podbarvení, jinak standardní dokument.