88 minut (2007)

Přišlo mi to takové trochu utahané. A přitom zde potenciál celkem i byl.. Lepší 2*.

Samuraj (2003)

Meče,. krev,. Japonci,.. krev,.. meče,... slabší příběh, herecké výkony asijské=žádné. Asi tak. Jóó a ještě blázen pobíhající kolem chatrčí, který chce být samurajem, kterému jsme se (asi) měli smát.?.? Paradoxně dávám 2. * za závěrečný tanec podbarvený chytlavým bubnováním...

Návrat domů (2009)

Škoda, že se to tak podobá Misery. Napětí zde bylo, sem tam nějaké ty nelogičnosti, trocha té naivity, ale jinak to špatné rozhodně nebylo.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Bohužel film přímo sráží přímo buranské projevy Charlieho synů. Jinak film se tak nějak potácí mezi dobrým a špatným, ale hlavně kvůli zmiňovaným synáčkům pouze 2 lehce lepší *. A ačkoliv nemám zrovna 2x v oblibě Renée, tak v tomto filmu byla dokonce i sexy..

Kdo je tady ředitel? (2006) odpad!

Raději jsme se podívali na csfd a ejhle, ona to byla dokonce bláznivá komedie! Tak to jsme se asi měli smát! Škoda, že zde nebyl na pozadí smích diváků jako bývá v seriálech, aby jsme viděli kde. Takhle promrhaný námět, to je teda vážně škoda.. Film úplně bez děje. Ještě by se to mohlo jmenovat podle jednoho takového filmu Nuda ve Skandinávii.

Pravá blondýnka 3 (2009) odpad!

S pravou Pravou blondýnou už nic společné. Pouze stupidní nastavovaná kaše. Sestry jsou strašné.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Již trochu méně napětí oproti 1. dílu, ale zas mnohem přibylo krve a nechutností. Jinak námět dobrý, jen tak trošku promrhaný zbytečně mnoho "nechutnostmi"..

Ženy v balíku (2008)

Průměrný film o jednom takovém zločinu. Diane herecký výkon přece jen trochu vyčnívá nad ostatními.

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Taková trochu modernější kopie Jumanjiho. Každopádně - dívat se na to dá. Zábavný pohodový rodinný film, u kterého se člověk docela odreaguje.

Wyvern (2009) (TV film)

Trikově je tento film tak o 10 let zpět. Příběhem také trošku poslabší. Tak na to jedno podívání to však jde.