S čerty nejsou žerty (1984)

Co dodat? Prostě 5* a basta. Co chvíla, to super hláška. Jedna z nejlepších pohádek, na kterou se vždycky těším. Vivat: "Máchale, Tebe čeká šibenice!:)" Kromě výborných hlavních představitelů se mi ve vedlejší roli hodně líbil i Karel Heřmánek v roli Lucifera.

Odsouzeni zemřít (2006)

Skvělý námět. I herecké výkony jsou věrohodné. Napětí filmu tedy nechybělo. Bohužel mně trochu zklamal ne mastný ne slaný závěr, takže dávám jen 3* - i když tedy lepší 3*.

Polární expres (2004)

V tomto filmu se celkem nic převratného neděje, ale přitom se na něj celkem dobře dívá. Lepší 3*.

Rampelník (2009) (TV film)

Standardní televizní pohádka nevybočující z řady. Jen to hádání jmen bylo teda celkem podivné - opravdu dost pokusů měla ona dívka na uhodnutí :)

Už jsme tam? (2005)

Rodinná komedie s černošskými herci a protivnýma dětma v hlavní roli? To je námět, co? Zdánlivě nemá šanci na úspěch. Ale on byl přesto kupodivu až podezřele dobrej a zábavnej. Děti i Nick zahráli velice slušně své role, nevtíravě, nepřehnaně. Původně jsem chtěl dát lepší 3*, ale dám 4*, protože jsem se u filmu vážně bavil. Na rodinou komedii až překvapivě dobré!

Poslední jízda (2004) (TV film)

Nic převratného, na jedno podívání stačí. K lepšímu hodnocení nepomohli ani Chris a Nadine, kteří mi byli až nesympatičtí. Možná kdyby Nadine vůbec nehrála a jen stála v plavkách, měl bych z toho lepší filmový zážitek:) Trochu lepší 2*.

Rocky V (1990)

Herecký výkon Sylvestra je žalostný. Neustále nepřirozené pohyby rukou i celého těla, místy nesmyslné jednání, ale stejně mu člověk fandí a tak máme na světě další pokračování slavné boxerské legendy, které se v globálu dá celkem dobře zkousnout. Možná trošku slabší, ale přesto 3*.

Rocky IV (1985)

Slabé stránky Rockyho jsou plytké dialogy, ale jinak se tento díl vcelku povedl. Záběry na pěknou krajinu, děj dobře plyne a Drago je řádně děsivá postava. I příběh se dal zkousnout. Lepší 3*.

Naše zářící budoucnost (2009) (TV film)

Zajímavý dokument k zamyšlení. Myšlenka světlovodů do bytu je skvělá, jen kdyby na ní výrobci již zapracovali, aby to bylo již všední věc:(