Šťastný nový rok (2019)

Jako by tvůrci vzali z jiných filmů to, co tak nějak fungovalo, a jelikož se jim nechtělo vymýšlet nic moc nového, slepili to dohromady a bylo. Ve výsledku to teda tak nějak funguje, ale nic extra to není. Jakub jakoby narozený pro svou roli - to nemusel ani moc hrát:). Slabší 3*.

Hrabě Monte Cristo (2002)

Ten příběh je zkrátka hodně silnej a tak není divu, že ani tak dlouhý film Vás zaujme a vtáhne Vás pěkně do děje. Hlavní představitelé jsou dobře vybraní, vše funguje, občas tedy až moc:), ale ve výsledku lepší 4* určitě ano.

Léto snů (2016) (TV film)

Což o to, příběh to nebyl vyloženě top, ale když mou pozornost zaujala především Lindsey. Neuvěřitelně jí to slušelo, žádné výrazné módní oblečení, nevypadala ani jako žádná přemalovaná flundra, jak je to v dnešní době běžné, natož pak přehršle make-upu, který jen maskuje nehezkou tvář nositelky. U Lindsey tomu tak nebylo - krásná přirozená tvář s nádechem tajemna a podmanivým pohledem. To pak jde opravdu příběh stranou a nevadí ani, že v ději jde téměř vše tak nějak moc snadno. A ani ostatní hlavní postavy filmu nebyly špatné.

Království lesních strážců (2013)

Příběh by teda mohl být trošičku propracovanější, ale jinak v pohodě. Slizští tvorové jsou někdy více, nekdy zas méně vtipní, graficky také jakž takž, ve výslekdu takový slabší 4*.

Tranzit (2012)

Fajn akční snímek, se zajímavým nápadem s převozem peněz skrz "pomocníky". Po celou dobu mě udržel film v napětí, jen ta manželka mne svou reakcí proti manželovi nemile překvapila, ale jinak dobrý. Lepší 3*.

Kukuřičný ostrov (2014)

Ta kamera je fakt úžasná. Však když prvních 20 minut nepadne žádné slovo a přesto vás film zaujme, musí tam být něco, co za tím stojí. Děda jak kdyby se do role narodil, vyloženě do ní sedí. Jen tedy těch slov bylo vskutku až příliš málo, přece jen, že by spolu on s vnučkou tak málo mluvili, bylo až divné. I ten konec mi tam chyběl méně otevřený, to by tomu slušelo víc. Ale poctivé 4* z toho určitě budou oprávěně.

Proud smrti (2017) (TV film)

Takový průměrný televizní večerní film, který nezklama, ani příliš nenadchne, ale sledovat se dá, aniž by se člověk pořád pozastavoval nad nesmyslností. Hlavní představitelka v pohodě, na to, aby člověk strávil večer u tv proč ne.

Trollové: Světové turné (2020) odpad!

Ach jo, co napsat?:( Že jsem na tom byl v kině s dětma a neskutečně toho lituju. Ještě jsem se předtím díval na nějaký trailer, bohužel jen bez zvuku a řekl jsem si, že to vydržím, že by to mohlo být dobrý. Tak špatný odhad jsem bohužel už dlouho neměl. A o čem to je? No, to jsem přemejšlel tak půl hodiny, než se objevil náznak nějakého "příběhu". A po hudební stránce to bylo ještě horší! Pusťte si 6 různých rádií a na přeskáčku je bez přestávky pouštějte stále dokola. A to ještě musíte vybrat ty nejhorší "hity", což se tomuto filmu fakt "povedlo". A nejhorší na tom bylo, že jsem v tom evidentně nebyl sám. Standardně se se svým hodnocením někde trefím do většiny, někde ne, ale když se to nelíbilo nikomu, to je až děsivý. Zvlášť, když to vlastně vyplyne od dětí. Sice nebylo plné kino, ale malých dětí tu bylo i tak dost. A když se u animáku, dle popisu komediálního, zasměje ojediněle tu jedno, tu druhé dítě tak jednou za 5-10min., to už opravdu vypovídá něco o tom, že tohlo byla fakticky kravina největšího kalibru. A já to ještě podpořil tím, že jsem na to šel do kina. Fakt je mi z toho vyloženě smutno a snad už tento paskvil nikdy neuvidím. Jediný film, na kterém jsem byl v kině a dostane ode mne odpad!

Kniha džunglí (2016)

2 opravdu silné stránky stojí za tímhle filmem: námět a zpracování zvířat. Oproti tomu Neel mi byl dost nesympatický, i když postava Mauglího holt takhle vypadat mohla. Nicméně ony zmíněné silné stránky mi nedovolí hodnotit pod 4*...

Lepší už to nebude (1997)

Humor i "romantika", které mne sedí, k tomu sympatičtí hlavní představitelé - Jack je pro roli jak stvořený, zkrátka 4*.