3000 mil na útěku (2001)

Courteney mi zde byla přímo nesympatická, příběh nic moc, v podstatě nic, co by mně zaujalo. Dávám 1* snad jen za Kurta a Kevina.

RRRrrrr !!! (2004)

Hned ze začátku filmu jsem myslel, že to bude jasných 5*, ale pak se děj tak nějak zadrhl, takže jen 3*. Dobrej byl hlavně Kámen a Kámen..a taky koňomut, slepicomut a žížalomut:)

Tahle země není pro starý (2007)

Tak tenhle film byl u mně totální zklamání. Vždyť se tam v podstatě nic nedělo a konec tomu také nepomohl. 1* snad za občasné náznaky napětí, ale jinak nevím, za co jinýho by si zasloužil víc *.. Jak vidím, nejsem teda asi jedinej, koho tento snímek zklamal, ale v tom případě nechápu, proč ostatní dávají 4* filmu, který je zklamal a u kterého se nudili. Tak nevím, ale doteď jsem si mylslel, že když už mně film nenadchne, tak dám málo hvězdiček, ne? Ale asi se teda pletu..

Puls (2006)

Zajímavý počin, ve kterém není o napětí nouze. Lepší 3*.

Planeta opic (2001)

Celkem nic převratného se zde neděje, ale je to zkrátka kultovni film:) Ještě teď vzpomínám, jak jsem na něm byl v kině a jaký dojem na mě udělal... Zkrátka minimálně 3 hvězdičky si určitě zaslouží.

Škola základ života (1938)

Místy tedy takové úsměvné, ale jinak je to velmi příjemný film, kde exceluje mimo jiné pan Pešek.

Hellboy (2004)

Svižný a zábavný komiksový snímek, který rozhodně nenudí. Lepší 4* pro tohoto milýho červeňáčka.

Milionová bankovka (1954)

Hodně slibný začátek, ke konci již ne tak zábavné. Rozhodně šlo z tohoto dobrého námětu získat víc. Ale rozhodně ani propadák to není.

Ďáblova dílna (2007)

Když porovnám tento snímek s podobně laděnou Hartovou valkou, přece jen ta u mě vyhrála - byla více strhující. Jinak oceňuji, že jsem se zase dozvěděl zábavnou formou něco z historie. Herecké výkony slušné.

Černá labuť (2010)

Rozhodně to nebyl špatný film. Přitažlivě zpracováno prostředí baletu, i vztahy mezi baletkami.. ale .. zkrátka celou dobu jsem čekal na gradující závěr a takový, jaký jsem dostal, rozhodně moje očekávání nenaplnil:(. Škoda, rozhodně měl tento snímek na víc.