Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Tučňáci i pan Popper jsou místy suprově vtipní, ale jinak příběh samotný zas film sráží. Občas se člověk dost nasměje, ale jinak je to bohužel jen průměrná rodinná komedie.

Muži v černém 3 (2012)

Nic moc jsem od tohoto filmu již nečekal, zvláště poté, když jsem na něj slyšel nelichotivé ohlasy. Ale já si nemůžu pomoct, já se u něj dobře bavil. Triky pěkně udělané, děj slušně plynul, oba hlavní přestavitelé hráli také dobře, zkrátka lehce slabší, ale 4* si zaslouží.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Dosud nejvíce depresivní díl - tak nějak zvláštně, až trochu utahaně působící. Jinak opět kvalitně udělaný díl, ale kvůli té ponuré atmosféře, která mi sem jaksi nepatřila, dávám jen lepší 3*.

Amnésie (2003)

Už od pohledu na doktora bylo jasné, jak to ve skutečnosti bylo. Čekal jsem však víc, potenciál tu rozhodně byl. Takhle jen slabší 3*.

Syriana (2005)

Sice zajímavé téma, ale podáno nezajímavou a zdlouhavou formou. George se mi moc nelíbil, přestože špatně nehrál. Film průměr.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Harry si stále drží svou vysoce nastavenou laťku - jak po trikové stránce, tak i scénářem. Další kvalitní díl této série.

Zlodějská partie (2009)

Navzdory přítomnosti slavných herců, film ve výsledku čistě jen průměr. Morgan hraje svůj výborný standard, Antonia rád nemám, ale i jeho výkon se nakonec přetrpět dá, i když nic extra to také není. Film zkrátka průměr za 3*.

Zpátky na zem (2001)

Ale jo, nebylo to trapné, jak americké filmy poslední dobou jsou. Zajímavý námět. Chris byl také celkem sympatický.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Slabší 3*. Kvality seriálu prostě nedosahuje. Humor oproti seriálu o hodně slabší. Postava Ondřeje Vetchého tentokrát nejméně sympatická snad z celého osazenstva. Zkrátka celkově zklamání.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Seriál s fotbalovou tématikou, příjemným humorem, dobrými hereckými výkony. Taková pohodovka.