Princ a Večernice (1978)

Jedna z těch klasických pohádek, na které se dá dívat pořád. Mrakomor je dobře zahraný, ostatně jako i ostatní postavy. Lepší 4*.

Chlupatá odplata (2010)

Tak nás američané učí, že nemáme dělat to, co sami dělají. Klasická "rodinná" komedie, která nenabízí nic, co by stálo za to. Snad jen ty triky nejsou tak špatné..

Rebelové (2001)

V pohodě písničky, i herci slušně zahráli (zvláště Zuzana se mi líbila), příběh jakžtakž, takže nakonec slabší 4*.

Hlavně nezávazně (2011)

Tak puboši budou asi spokojení, těm se to možná líbit bude. Jinak naprostá tuctovka nenabízející nic nového. Slabší 2*.

Hněv Titánů (2012)

Dá se říct, že tohle je v podstatě přehlídka triků a bojů - zkrátka film je natočen v souladu se současným směrem natáčení. Výpravnost předchozího dílu je ta tam. Přestože mám řecké báje rád, tak kromě velmi dobrých triků mi toho film bohužel moc nenabídl:( "Vtipné" bylo např., když se ve filmu kyklop s probodnutou rukou nemohl prosadit proti člověku, když před tím trhal stromy apod.. Škoda, zkrátka zklamání..i když trochu jsem tuto situaci očekával..

Sanctum (2011)

Bít uvězněn v jeskyni musí být příšerné. Bohužel mně tento film nanavodil takovou atmosféru, která by byla adekvátní oné situaci. Ale kvůli pěknému zpracování 2* dám.

Půlnoc v Paříži (2011)

Takový poetický film s krásnou Paříží, ale že bych přímo padl na p.del z toho, že uvidím ve filmu slavné malíře a spisovatele minulosti, to já teda zrovna ne. Příběh spíše poslabší. Ale jelikož jsem v Paříži byl, tak kvůli vzpomínkám dávám alespoň 3*.

Cestující v dešti (1970)

Ze začátku to mělo slušný potenciál, ale vyklubala se z toho nemastná neslaná chujovina. Nic se zde nedělo a když už, tak docela nelogicky. Kdybych to sledoval večer, jistě bych u toho usnul. Nic, co bych musel vidět znovu. Ani hlavní představitelé mě nijak neuchvátili. Slabší 2*.

Klub rváčů (1999)

Určitě zajímavý snímek. Takový předchůdce Počátků a podobných filmů. Brad se zde dokonale vyřádil - tohle je role přesně pro něj. Nesmíme však ani zapomenout na Edwarda - ani ten nezůstal herecky vzadu a Bradovi sekundoval více než slušně.

Vikingové (1999)

Takovej klasickej historickej velkofilm. Antonio se hodí do jeho role. Jinak ale celkem nic převratného. Že by jej však seveřané tak mile přijali mezi sebe a ještě mu vše tak pěkně vysvětlovali, to bylo teda vskutku naivní..