Krokodýl Dundee 2 (1988)

Takový pohodový filmík se sympatickým Paulem a Lindou. Dobré hudební pozadí. Lepší 3*.

Rozsudek smrti (2007)

Celkem dobře zvládnutý snímek. Napínavý, dobře natočený, dobře zahraný. Místy překvapivé, k závěru děj již trochu slábne.

Vyměřený čas (2011)

Super nápad na film. Svižný snímek, kterému k dokonalosti chybělo jen trošičku lepší konec. Lepší 4*.

Maratónec (1976)

Bohužel jsem kdysi četl knihu a byl jsem tímto dílem nadšen. A tak musím porovnávat. Bohužel - kniha byla zkrátka skvělá a filmu se holt nepodařilo navodit stejně hutnou atmosféru, jaká byla v knize. Takže z toho důvodu je mé hodnocení "jen" 3*.

Pomáhat a chránit (2011)

Opět humor, který mně nesedí, takže film už tím pro mě nezajímavý. Po hudební stránce celkem zdařilé, jinak jen pár světlejších okamžiků, u kterých mě film zaujal.

Odpočítávání (2010)

Nebýt toho stupidního konce nekonce, tak je to minimálně na 4*. Ale prostě takovýhle konec jakoby vypovídal, že režisér už chce film ukončit a tak ho takhle ustřihl. Jinak místy opravdy brutální psychologický film, s vynikajícím Samuelem ve své roli.

Superlhář (2007)

Tohle snad nemohlo bavit ani puberťáky. Příběh o ničem s naprosto nesympatickým hlavním představitelem.

Padlé ženy (2002)

Ač jsem s ženami v tomto směru soucítil, film jako takový mě moc nezaujal. Prostě jsem po jeho shlédnutí měl pocit, jako kdybych viděl jednu reportáš ve večerních zprávách.. Lepší 2*.

Prokletý ostrov (2010)

Přišlo mi, že tento film je úplně zbytečně dlouhý a navíc složitý na to, jakého závěru se dočkáme. Ne že bych ho teda nepochopil, ale kdyby byl tak o 3/4 hodiny kratší, trochu méně zamotanější, tak by to napětí a plynulosti filmu jistě jen prospělo. Navíc Leonardo je mi poslední dobou stále méně sympatický (ne že bych jej tedy někdy v oblibě měl), takže nakonec hodnocení jen jako průměr.