Pozemšťané (2005)

Na to snad ani nejde napsat žádný komentář...to prostě musí každý vidět a pak si na to udělat vlastní názor!

Počátek (2010)

Už od začátku mě film pohltil a nepustil až do konce. Úžasné, co někdo dokáže vymyslet!100%

Vítejte v KLDR! (2008)

Celý film sem si říkala - ještě, že žiju v kapitalistické ČR, ale jinak mě film nijak zvlášť nebavil.

Moulin Rouge (2001)

Film jsem viděla poprvé včera a mrzí mě,že jsem si ho nepustila už dříve, protože odteď patří k mým oblíbeným - ÚŽASNÉÉÉÉ!!!!

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Občas absurdní, ale i přes to dávám čtyři hvězdičky, protože mě film neskutečně bavil.

Mother and Child (2009)

Po dlouhé době mě zase film rozbrečel. Jedním slovem - VYNIKAJÍCÍ!!

Let's Dance 3D (2010)

Příběh - odpad! + taneční scény a soundtrack - pět hvězdiček bez debat = tři hvězdičky

Kajínek (2010)

Petr Jákl jako režisér - velmi příjemné překvapení. Chvilkama jsem ani nevěřila,že se jedná o český film. A má u mě plus za krásné vykreslení české policie..."proč sakra nestřílíš" - "vždyť je tam pes":-))

Sex ve městě 2 (2010)

U filmu jsem se bavila, ale to nic nemění na tom, že druhé filomové zpracování toho seriálu bylo podle mě zybtečné, protože vlastně nic zásadního nepřineslo.

Mulholland Drive (2001)

Neuvěřitelnej film a to doslova. Stejnými slovy hodnotím i herecký výkon Naomi Watts - NEUVĚŘITELNÝ, NEUVĚŘITELNÝ, NEUVĚŘITELNÝ!!Jen škoda,že to asi nikdo nikdy nepochopí...teda já rozhodně ne!!