Souboj Titánů (2010)

Zdá se to jen mně nebo Sam Worthington neumí vůbec hrát??

Nezapomeň na mě (2010)

Čekala jsem zamilovanou hovadinu, ale naštěstí jsem byla příjemně překvapená a nedočkala jsem. Roberta Pattinsona jsem kvůli "úpírskému šílenství" opravdu nějak zvlášt nemusela, ale tady byl prostě úžasný!!Úžasný herecký výkon - úžasně nápaditý závěr = úžasný flm!!

Zeitgeist: The Movie (2007)

Jako ateistka musím s první častí o náboženství prostě souhlasit. Jak může tolik lidí věřit na to, že někde tam nahoře je chlápek, co vše vidí a řídí prostě nikdy nepochopím. Druhá část o 11. září je velmi zajímavá a určitě vám to hodí na celou věc jiný pohled, ale na druhou stranu, kde máte záruku, že to tak opravdu bylo? Že i tohle nejsou vykonstruované lži? Normální člověk přeci neví, jak má vypadat řízený odstřel budov nebo, jak to má vypadat na místě dopadu letadla. Ale určitě vás to donutí nad tím přemýšlet a o tom podle mě celý tento dokument je. Poslední třetí část už je oparvdu silný nápor na váš mozek. Je v tom tolik pravdy až to člověka děsí. Podle mě úžasné a úžasně zpracované!! Nejvíc šokující pro mě bylo zjištění, že má opravdu existovat nějaká společná měna Mexika, Kanady a USA. Kdo z vás věděl, že jednou se v těchto státech bude platit tzv. Amero???

500 dní se Summer (2009)

Takže přání na toto jaro - ráda bych,aby mě někdo políbil u kopírky (samozřejmě někdo od koho by mi to bylo velmi příjemné) a někde v parku plném lidí bych si ráda z plných plic zařvala slovo penis - za tuto inspiraci děkuji tomuto filmu, který mě naprosto nadchnul!

Alenka v říši divů (2010)

Film mě celkem zklamal - čekala jsem asi víc. Burtona miluju a nějak mi vůbec nepřišlo, že je to jeho film - kromě typického obsazení Johnnyho Deppa a Helen Bonham Carter sem ho ve filmu už nijak nepoznávala. Ale film byl příjemný a pokud se vydáte do 3D kina IMAX, tak vás čeká vzrušující podívaná.

Precious (2009)

Naprosto mi to vzalo dech...

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)

Opravdu nádherný film, který mě opravdu dostal. To, že je natočen podle života skutečného neurochirurga, který dosud žije, je už jen dovršení toho skvělého pocitu, který vám film předá. Proto si myslím, že není potřeba se nějak hlouběji pitvat - film má jednoduché poselství - You Can Be Anything You Want To Be In This Life - As Long As You're Willing To Work At It!

Slepota (2008)

Film o tom,co by se stalo kdybychom všichni ze dne na den přišli o zrak. Dost nepříjemné a deprimující na koukání - jediné,co je filmu tak nějak pozitivní, je vynikájící herecký výkon Julianne Moore. Jinak mi film nic moc než chvilkovou depresi nedal. Navíc ten konec - filozofický podtext typu - musíme nejprve oslepnout, abych později mohli vidět se mi moc nezamlouval.

Než si pro nás přijde (2007)

Nádherný film, nádherná myšlenka a úžasní herci - klidně bych film protáhla na 2 hodiny, vůbec ničemu by to nevadilo.

Klub sráčů (2000) odpad!

Tak tenhle film naprosto nesnáším a nechápu tu masu lidí, kteří ho milujou???Proč???