Kenan & Kel (1996) (seriál)

Keď ešte bežal Supermax, tak som sa na toto vždy díval aj keď diel opakovalo 5-krát, **** hviezdičky celkovo a ešte jedna * z nostalgie;-)

Mojsejovci (2005) (pořad) odpad!

Ta to ja dám odpad! Ta teraz ma nechájte, idem kecať ta s Kusajom.

Spin (2005)

95% Skvelo urobený krátky film:-)

Casino Royale (2006)

"Nie si môj tip." - "Inteligentná?" - "Slobodná."

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Tak toto je úžasný seriál, kde hlavný hrdina skáče zo vzducholode a chce tým dokázať, aby sa malé obézne deti (samozrejme ako ja) začali hýbať, čo ma prinúti vstať a ísť sa napiť Coca-Coly. Príšerná nuda, príšerne trápne, príšerní herci, príšerné rúžové dievčatko a jej dom. -54/10... PS: Nemám rád pedofilného Sportakusa!

Rádio (2009) (seriál) odpad!

Ďaľší seriál, ktorý vôbec nezaujme, nesympatickí hercami, priblblý scenár a dosť tvorcovia od toho očakávali, no na mňa to nefungovalo. Hodnotenie po prvej epizóde: "*", ešte dám šancu jednej epizóde, či sa moje hodnotenie zvýši.__---__ Tak po dlhšom sledovaní idem predsa do odpadu. Scenáristi majú stávku a zdá sa že aj herci. Nie, tak toto nie. 1/10

Americký táta (2005) (seriál)

Pre mňa o niečo horšie ako FG-čka. Vtipov je málo, ktorých by tu malo byť veľa, nápady tiež nie sú nejaké "nápadité" a vcelku... ***__---__ Okomentovať UPDATE!!!

Eurotrip (2004)

Asi to zostane navždy jedna z najlepších teen komedíí, ktoré ja nemusím.

Klaun (1998) (seriál)

Dá sa na to pozerať ako na akčný seriál, ale niektoré Klaunove "misie" sú fakt bez pointy.

SOS (2004) (pořad)

"A nežer!"