Daria (1997) (seriál)

Túto rozprávku si už fakt nepamätám, v pamäti mi zostalo len to, ako som netrpelivo čakal pred televízorom na túto rozprávku. To mi dáva jasne na javo, že to bolo veľmi dobré:-)

Střihoruký Edward (1990)

Síce som film videl dávno a keď som sa dozvedel, že ide v TV, tak som si ho pozrel a povedal si, že to bude jasná 5-ka. Burton je génius, Depp je skvelý a Ryder mi pripomína v niektorých scénach celú Keiru:-) V Burtonovi som dlho hľadal pochyby a ako dieťa som pozrel Edwarda jedným dychom, bola to pre mňa rozprávka, teraz je to film, ktorý mi má čo dať o ľuďoch a hlavne režisérova fantázia sa nezdržuje a je tu jedna myšlienka za druhou, a to z filmu robí nezabudnuteľný zážitok. 10/10

Amadeus (1984)

Amadeus je filmový skvost, ktorý sa len tak nevidí. Tom Hulce zahral svoju úlohu nesmierne dobre a hlavne smiech :"HAHAHAHAHAAAAAA". Keď toto píšem (17.2.2009), tak som to ešte nikdy nevidel. Veľmi sa mi páčil ten film. či kamera, či scenár, či réžia. Fantasticooo!

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Ako ma sklamali prvé tri filmy, tak tuto som čakal to isté... No nedočkal som sa. Tento film hodnotím ako najlepší zo všetkých, pretože malo to končne poriadny dej a humor. Som zvedavý, či ešte budú ďaľšie epizódy, no to vedieť nemôže nikto:-)

Mary-Kate a Ashley (2001) (seriál) odpad!

Čo k tomuto dodať? Suchota, suchota, suchota.... Obzvlášť zaujímavý komentár: Crocuta.

Tele Tele (2000) (pořad)

Veľmi vtipná relácia, ktorú na Slovensku asi nikdy neuvidíme:-)

Co je Andy? (2001) (seriál)

Jak sa dá toto popísať? Na niektoré "ftípky" treba mať ozaj fantáziu:-) 80% aneb určite lepšie ako Lazy Town so Sportakusom (To je ten debil, čo skáče zo vzducholode)

Vzpoura strojů (1986) odpad!

Ahááá, áááno toto som videl.... O chvíľu som to prepol a keď nebolo nič pozerať, tak som to zapol a ,,TO" bol ten omyl...

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

,,Hi, my name is Johnny Knoxville, Welcome to the Jackass". Legendárna hláška, ktorá sa používa v seriáloch, ktoré parodujú. Skupinka bláznov, ktorí nevedia čo od dobroty a tak sa nechajú polievať hovnami, prdieť si do xichtov, dávať si elektrošoky, behať nahý po meste alebo sa proste hádzať o stenu? Toto sú tý praví JACKASS, ako ich máme radi. Pre mňa aboslútne skvelý seriál, a vždy sa pri ňom zasmejem. PS: Steve-O rulezz. 10/10