Yamakasi 2 - Velká výzva (2004) odpad!

Prvý diel sa mi fakt veľmi pačil, ale toto pokračovanie bolo dosť od veci...

Okrsek 13 (2004)

Štyri hvizdičky aneb poriadna akcia!

Kurýr 3 (2008)

Od Kuriéra som očakával oveľa viac, dosť to scenáristi "zpackali" tým, že tie bitky boli dosť krátke. Pri takomto akčnom filme, sa nechce nikto dívať na romantiku a drámu, ale na poriadny adrenalín.

Dokonalý trik (2006)

"Tento stroj nezostrojil kúzelník. Ale naozajstný čarodej." Film, ktorý treba vidieť viackrát. Chris Nolan presvedčil po ďaľší krát, že je majster svojho povolania a divákovi dokáže naozaj zamotať hlavu. Dokonalý trik má zápletku ako ostatné režisérove filmy. Temnú, zaujímavú a hlavne, pri ktorej treba premýšľať. Flashbacky potešia a pomaly rozuzlujú dej. Film je zaujímavý hlavne tým, že nijaké odkazy na záver neexistujú. Nikto netuší, ako to dopadne a čaká napäto do konca. V tom je kúzlo tohto filmu. Nolan v mojej top a Dokonalý Trik takisto - 10/10

Iron Man (2008)

V podstate nudný film, ktorý mi nič zvláštne neponúkol. Ale to nevadí, od filmu som ani tak neočakával, a ani som sa nedočkal... Naozaj - tento film nie je pre mňa, no obetujem sa a uskutočním druhú projeciu. Takto to je za 6/10___---___ A prišla druhá projekcia a ja musím ísť o hviezdičku vyššie. Iron Man je "veľkolepý" možno len v kine, ale doma na počítači v prehrávači určite nie. Film pozdvyhuje o tú jednu hviezdičku v podstate málo vecí. Jedna z nich je výkon Downey Jr., ktorý zahral svoju postavy brilante. Akcia a efekty sú tu bravúrne urobené a akcia tak isto. V niektorých momentoch som sa nudil a soundtrack je miestami nevýrazný, ale tie 4* predsa len dám, aj keď nesúhlasím s tým, že to je "veľkolepé". PS: Po prvý krát mám nižšie hodnotenie ako monolog, či Tsunami_X. - 7/10. Takže nie len o hviezdičku vyššie, ale aj len o jeden bodík:-)

Leon (1994)

Film, ktorý Vás dostane. Film, ktorý Vás rozplače. Film, ktorý Vás okúzli. Film, ktorý má niečo do seba. Tak by sa dal charakterizovať Leon. Nie je to bezduchá strieľačka, ako sa na začiatku zdá, ale dokonalý príbeh o tom, že aj najbrutálneší nájomný vrah má city. Na tento snímok sa môžete pozerať stále a stále dokolo a neprestane Vás nudiť. Jeas Reno podáva skvelý výkon, ako sa patrí. A Natalie? už vtedy na nej niečo bolo:-) Jednoznačne jeden z najlepších film, aký som videl... Už čakám na dobu, kedy si ho pustím znovu. 10/10

King Kong (2005)

Keď si zoberieme ako ma uchvátili filmy od Petera Jacksona, tak tento remake slávneho filmu o veľkej gorile nebol podľa mojich predstáv. Bolo tam pár nudných scén (napr. Celý začiatok, kým neskončili na lodi), no boli tam aj scény, na ktorých sa dalo užiť kopa srandy (napr. Jack Black ako vypisuje šeky, Jack Black ako každému kto padol v boji, tak za zásluhy ich deťom a rodinám dá niečo z tržby z filmu) 7/10

Králové ro(c)ku (2006)

Síce film nemal poriadny dej, ale vzato skvelú hudbu!!! Jeden z najlepších hudobných filmov, aké som videl.

Tropická bouře (2008)

"Moje PRDÉÉÉÉL!" Bezkonkurenčne jedna z najlepších parodíí EVER! Black hláškuje o život, Downey je skvelý, Stiller je drsný a ostatní členovia z jednotky - zas tak dobrý nie sú, ale to na filme neubralo. Pre mňa už len začiatočné fiktívne trailery by si zaslúžili cenu. Stiller - Novodobý Rambo zasadený do prostredia "Džadžment dej", ktorý musí zachraňovať svet už po šiesty krát. "Jenže teď to je jinak - Kto zapomněl zavřít ledničku?. Downey - Kňaz, ktorý sa vzdal viery v boha je naprosto úžasný... Maguireovi sa rola homosexuála naozaj hodí:-). Black - Zamilovaný profesor, ktorý nie je profesor, hrá si sám rodinu (Murphy si hrá filmy už sám) a prdí o 106! Rozdiel medzi zamilovaným pro(c)esorom je v tom, že je to vtipné. Film dopĺňa naprosto úžasný scenár, pri ktorom som sa smial po celú dobu - od začiatku do konca! 9/10

Život s Louiem (1995) (seriál)

Možno som to u niektorých seriálov z Jetixu hovoril, ale toto je vážne najlepšie, čo Jetix mohol odvysielať. Louie Junior Anderson Rulezzz. 10/10