Dokonalý únik (2009)

Zvrat, který přijde zhruba v první hodině filmu, je sice skvělý a film je najednou parádně dynamický, napětí taky nechybí, ale vše je na úkor absurdity předchozího děje. Snadno vysvětlím, když přeci zabijácký pár mluví jen mezi čtyřma očima, bude se domlouvat na zabití obětí a né řešit, jestli náhodou druhý pár nejsou ti vrahouni z televize, naprosto to nedává smysl a je to čistě účelová vsuvka scénaristy, jak namotat diváka( udělat z něj kretená, ale vlastně i ze sebe) a to já akceptovat nebudu. Prostředí, obsazení a ,,precizní'' Timothy Olyphanta nemá chybu, jen ten zvrat měl být důkladněji promyšlen. 6/10*

Enter Nowhere (2011)

Mám pocit, že se z toho dalo vytěžit mnohem víc. Přitom první polovina evokuje spoustu dříve viděných snímků a divák jen může hádat, jakým směrem se snímek v druhé půlce vydá a subjektivně říkám, že se vydal tím špatným. V tomto případě bych uvítal vyvražďovačku, i když tisíckrát viděnou. 5/10*

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Dark Days je urážkou prvního dílu od první minuty až do poslední. Pro tento sequel není ospravedlnění. 2/10*

Películas para no dormir: Cuento de navidad (2005) (TV film)

Plaza dobře navodil oldskůlový dojem, povedlo se i obsazení dětských protagonistů, které je bez chyby, a jak se z některých přibývající stopáží stávají čím dál horší parchanti, těšíte se, až je ta ,,hodná'' paní v jámě postupně naučí správnému chování. Považuji za škodu, že Cuento de navidad nedisponuje atmosférou či napětím, takhle je z toho jen nenudící snímek, který nenadchne. 5.5/10

Amputace (2012)

Regůlerně mě Excision nachytalo, čekal jsem perverzní sebedestruktivní horor a vyklubala se z toho vtipná, bizární komedie se špetkou kvalitního uchylného gore ve snech hlavní hrdinky. Konec je docela slušný KO, protože jsem očekával, že Richard Bates Jr. se nebude hrnout do brutálního vyvrcholení a v závěru se snažit výrazně překvapit. Musím konstatovat, že jsem se mýlil, závěrečná tečka je totiž brutální. 6/10*

Baby Shower (2011)

První třetina je zničující, nudná, nezajímavá a navíc ty ženský za zenitem jsou hrozný tlamy, a tak se ani na ně nekouká dobře. Zbytek filmu mě tedy hororově neuspokojil i přes fakt, že gore bylo peprné, ale atmosféra nebo strach o postavy, aby člověk pohledal.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Nespokojenost a to dost veliká. Vlastně už začátek a první vize mě upozornila, že tenhle směr, kterým se chce Duch Georgie vydat je pro mě nezajímavý a po takové 4-5 vizi nebo lekačce bylo další takové lekání iritující. Vsadit na neustálé lekání diváka není výhra a jestli jsem se lekl alespoň jednou, je úspěch. To necitelné zvyšování decibelů je také hrozný opruz. Příběh nikterak nesouví s událostmi v parádním Haunting in Connecticut, a proto nechápu, že se na tom někdo přiživuje, ale to je věc jiná. I když snímek nepatří mezi nízkorozpočtové svými vizemi působí lacině a ani dobré herecké obsazení s tím nic nezmůže. 4/10*

Dead Mine (2012)

Řemeslně je Dead Mine na slušné úrovni, ale s přibývající stopáží ztrácí na působivosti, hlavně díky špatným protivníkům stojícím proti hledačům zlata a žoldnérům. Začátek může evokovat již několik zde zmíněných filmů, ale atmosféricky a kvalitativně se na ně moc nechytá. Přijde mi divné, když se to celé odehrává v podzemí, že je všude dostatek světla a nepůsobí to temně a už vůbec stísněně, kdyby to bylo naopak, tak mohla mít atmosféra neblahé účinky.

Slasher House (2012)

První pohnutky, které mě u Slasher House napadnou jsou povedený kamerový filtr, který dokáže zaujmout a na rozdíl od jiných snímků nepůsobí otravně, dále zajímavě rozvíjený děj udržující si tajemnou atmosféru především v první polovině. Nápad zavřít do jedné budovy skupinku lidí a nechat je pozabíjet se navzájem potěšil, i když nepatří mezi nejoriginálnější. V rámci nízkorozpočtových snímků určitě spokojenost i přes fakt, že gore stálo za prd a až na hlavní hrdinku byli herci nepřesvědčivý. 5/10*