• Mysteriózní

Gothika (2003)

Halle to neskutečně sedělo. Tajemná psychárna, která rozhodně večer nezkazí.

V zajetí démonů (2013)

Temný děs ani lekačky nečekejte, ale dobrá atmosféra pěkného klasického hororu, s dobrým spádem. Jen nějak ne a ne uvěřit že by to mohlo být fakt skutečné, podle dávky nadpřirozena určitě ne.

Lžeš, zemřeš (2012)

Nebyl to špatný psycháč. Myslím, že každý druhý pár, kdyby absolvoval takový test by se jim dost podobal. Průnik do nejistoty, pochyb, z promítaných životních scének, vyústil až do vražedné nenávisti, druhého zlikvidovat na mizinu se nám lidem hodně podobal. S láskou pečený karamel dojemně zlomil nenávist, pochyby - tenhle happyend mě docela dostal.

Miami Vice (2006)

Na večer solidní zábava, ale brzo na to zapomenete.

Red 2 (2013)

Nemám ráda parodie ani rádoby komedie, ale donutila jsem se tohle shlédnout pro vysoké hodnocení. Můj názor na tento žánr se jen utvrdil. Vůbec ne nabitá a naprosto nevtipná slátanina. Nechápu že se k tomu propůjčilo tak hvězdné obsazení. Proto jim za tu snahu dám 2*

Mama (2013)

Trochu temný rodinný hororůrek s přehnaným koncem. Ale syrovost a tajemno tomu nechybělo.

Sezóna zabíjení (2013)

Pěkná přírodní scenérie dýchající po pomstě a doznání z hříchů. Jeden chce zapomenout - druhý dělá vše, aby nezapomněl a mohl se s klidným svědomým pomstít. No dobré béčko na poklidný večer.

Zloděj životů (2004)

Tak zloděj času to úplně není, ale fakt jen tak zaplnit nudný den. Obyčejná detektivka pro obyčejného konzumenta

Hannibal (2013) (seriál)

Tady, marná sláva, pro milovníky klasického Hannibala a podobných záležitostí, to nebude ono. Toto je vynikající psychologický RTG postav, nechávajíce nás v mrazivém tušení, s prolínajícími filosofickými úvahami až do konce. Škoda, marně doufám, že někde v budoucnu další serie vyplave. Zasloužil by si to.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Fantazie, nejsilnější Floydovské vyjádření své existence