Krávy (1992)

Ne tak formalne vytribene jako Medemovy nasledujici filmy, nicmene to v zadnem pripade neni pouze jejich slabsi predobraz.

Hněv duší (2004)

Varovani:vhodne pouze pro znalce horroru se silnou naturou.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Spolu s jednickou tvori vrchol komedialni zabavnosti, jsou to opravdove srdcovky. Ti, co tento druh humoru neprijali, nevi, oc prichazi.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Samoucelna originalita neni plus, jeji premira naopak likviduje smysl filmu a nedovoluje k nemu najit zadnou smysluplnou interpretaci.

Team America: Světovej policajt (2004)

Kdyz pomineme politicke vyznamy tohoto dila (at uz pozitivni nebo negativni), zustane nam pomerne vtipna a zabavna hricka, ktera se od Southparku typove trochu lisi. Necekejte tedy Southparsky humor, tohle je o necem jinem, ikdyz davka zachodovych vyrazu je zhruba stejna.

Purpurové řeky (2000)

Neprilis dobra napodoba klasickeho americkeho thrilleru.

Götter der Pest (1970)

Úžasné vystižení atmosféry nastupujících sedmdesátých let.

Vanilkové nebe (2001)

Velmi spatny remake genialniho originalu. Scenar se prevzal temer do puntiku a presto dokazal Crowe zbabrat temer vse povrchni psychologie je doplnena "stylovymi" americkymi oblecky, zabery na mrakodrapy, prazdnymi gesty... hruza.

Svět zítřka (2004)

Formalne, remeslne i vizualne uzasne, vsechno to velmi inteligentne slape dohromady. Presto se mi zda, ze pribeh, ac citlive vypraveny, jednoduse nema silu, ktera by ze vsi te dokonalosti udelala vic nez jen lehce nadprumerny zazitek.

Immortal (2004)

O dve tridy lepsi nez cela hollywoodska komiksova produkce. Takhle nejak bych si komiks na platne predstavoval.