Mladí Titáni do toho! - Série 6 (2019) (série)

Tentokrát řada, která je o něco slabší, obzvlášť kvůli ne tak vtipným blokům více epizod, jako B.E.R., Doom Patrol nebo "Carmen Sandiego".

Naqoyqatsi (2002)

Už se mi to výrazně přejedlo a zároveň je to prostě horší. Místo hezkých záběrů na prostředí, města či lidi je zde hlavně hromada různě upravených záběrů všeho možného, obvykle v negativních barvách, které prostě nejsou hezké a prokládané je to počítačově generovanými záběry, které jsou ještě ošklivější. Hudba na stejné úrovni, jako dřív, ale jinak jsou to sotva 2*.

Anny (2020)

Absolutně o ničem. Neříká to vůbec nic zajímavého, ani obsahem ani formou.

Modelky na zabití (2005) odpad!

Jednou jsem se mírně pousmál. Těch zbylých 83 a 1/2 minuty byl zcela promrhaný čas.

Atlantic Rim – Útok z moře (2013) odpad!

Viděl jsem jen dva dny po Pacific Rimu a bez podívání se sem ani nedokážu říct, který film byl který. Tohle nabízí skoro stejně strhující příběh, neustálou akci, hluboké emoce a chytře vymyšlená monstra. Graham Greene je extrémně sympatický protagonista, možná i kvalitnější než Charlie Hunman a jeho hlášky jako "To je toho, já spal s holkama všech svých kamarádů." pohladí po srdíčku a utkví v člověku na dlouho. Kolem a kolem další vydařená produkce Asylum, která stojí za to. Naštěstí to nebyl další ohavný brak parazitující na lepším filmu, s dementním příběhem, ohavným CGI, trapnými roboty, útrpnými hereckými výkony, příběhem, který se vleče a sotva dává smysl a s hlavní postavou, které většinu času přejete krutou smrt. Protože to by byla škoda, kdyby to tak bylo. Naštěstí ale není. Ne-e. Rozhodně ne.

Žraločí tornádo 6 (2018) (TV film) odpad!

Větší výblitek jsem ještě nikdy neviděl a to už jsem viděl leccos.

Hrdinné příběhy kapitána Bombarďáka (2018) (seriál)

Opouštím po třech epizodách. Ten humor mi absolutně nesedí, animace také není nic úchvatného, hlavní postavy jsou otravné a příšerní hajzlíci, které nelze mít rád, a příběh a způsob vyprávění je též trochu zvláštní, ale ne dobrým způsobem. Nemá to tedy nic, co by mě přimělo koukat a nemá cenu tím nadále ztrácet čas, Původní předlohu neznám, takže nemůžu srovnávat.

Vexed (2010) (seriál)

První řada výborně trefila hranici mezi dobrou zábavou a slušnou kriminálkou, i když tam pravda o ty případy zas tak moc nešlo. Druhá je naneštěstí ohromný propad dolů. S novou parťačkou to zdaleka tolik nefunguje, vtipy jsou spíš trapné a jak v první řadě byli všichni blbci, ale zároveň vtipně sympatičtí, tak zde hlavně Jack je většinu času za kreténa, jehož vtípky moc nefungují a často jsou i hodně urážlivé. Kate Bishop byla zajímavou nedokonalou postavou, ne o moc lepší než Jack a fungovalo to. Georgina je příliš obyčjně normální a o to hůř vyznívalo chování jejího parťáka a zároveň nefungoval vztah mezi nimi.. Když se to vezme, tak to má jednu dobrou řadu a jednu chabou, ale vlastně jen 3 dobré díly z 9, což je dost chabé.

Vánoční království (2015) (TV film)

Jako je to záslužné a zajímavá věc a ve své podstatě oceňuji, že to vzniklo, ale zároveň je to hodně, ale hodně špatně napsaná věc, v neatraktivních kulisách.