Titans (2018) (seriál)

Něco mi na tom úplně nesedlo. Snažilo se to na jednu stranu být hodně temné a drsné , ale na druhou to bylo viditelně komiksové a částečně "mladistvé" s, v jistém ohledu strašně přímočarém řešení problémů a situací. Potenciál to rozhodně má, ale z mého pohledu to potřebuje trošku přidat a vylepšit. Pokud bych soudil podle posledního dílu, tak příslib tam rozhodně je. EDIT: Nechávám původní komentář, ale šlo to od druhé řady dál příšerně z kopce. 1 řada: 60 %, 2. řada 20 %, 3. řada 30 %, 4. řada 15 %.

V pasti - Série 1 (2016) (série)

Krásné prostředí, dobře natočené, uvěřitelné postavy, rozpad rodiny hlavní postavy a smysluplná a slušná kriminální zápletka, i když ten masakr mohl být v takovém malém poklidném městečku klidně menší a na dramatičnosti by to příliš neubralo. Co si přát víc? Snad jen snáze vyslovitelnější a zapamatovatelná jména postav. Oceňuji, že oproti třeba Mostu je to takové civilnější a normálnější. Sice je to slabších 5*, hlavně kvůli mírnému natahování a chlápkovi s dalekohledem fungujícím mírně jako deus ex machina, ale pořád 5. 85%

Jessica Jones - Série 3 (2019) (série)

Ani nedokážu přesně říct proč, ale tahle řada mi prostě sedla. Dokonce víc než první, což už je co říct. Zatímco z druhé jsem si pamatoval úplné minimum (a když už, tak spíše části s poldou než s matkou), a to i přes úvodní rekapitulaci, tak tady jsem se prostě bavil a zůstalo to se mnou. Možná to bylo tím, jak byli všichni úplně v prdeli, ale měl jsem z toho skvělý pocit (vždy si člověk užije utrpení jiných, ne?) Opravdu mi sedl Sallinger, "obyčejný" člověk, jako padouch. Stejně tak Erik jako velký zoufalec se schopnostmi či celkem očekávaná, ale vesměs dobře podaná Trishina cesta. Po pravdě, v mnoha ohledech byla v téhle řadě důležitější než samotná Jessica, ale nevadilo mi to. 90%

Válka světů (2005)

Linka se synem na prd, část ve sklepě na prd, konec na prd, přemoudřelá uřvaná Dakota na prd, rodinné setkání na prd, mimozemšťani obyčejní a na prd, Cruise dobrý. 40%

DC Super Hero Girls: Hrdina roku (2016)

Jak dokážu ocenit různé LEGO blbinky určené primárně pro děti a některé podobně hodnocené animované superhrdiny, tak tohle bylo zcela špatně. Možná má vliv, že nejsem studující dívka, ale i pro jiné, nejsem cílová skupina a baví mě. Tohle ale vůbec. Příběh a chování je pitomé a nezábavné ač je animace slušná, tak to sama nezachrání. Pár drobných pousmání tam bylo, ale to je asi všechno. 30%

Home Sleep Home (2018) (studentský film)

Asi chápu myšlenku celého díla, ale osobně mě to míjí.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Čína likes this. Sice příliš zaměřené na influencery, internetové celebrity a honem za popularitou, ale za svou podobnost k již sociálnímu kreditu nelze než s mrazením dát plný počet.