Záhadné zmizení (1993)

Skvělý Bridges a skvělé zpracování, hlavně závěru, což se moc často nestává.

Dokažte mi vinu (2006)

Diesel hodně překvapil, role mu sedla a díky němu nebyl film ani nudný.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Příběh jsem na 100% úplně nepobrala, ale ty hlášky tak excelují, že mě možná právě ony vyvedly z míry a já se místo uvažování rozhodla bavit. Neskutečně vtipný (děkuji Shane, už jsem Ti děkovala u Posledního skauta), skvělý Downey a Kilmer (krom Salton Sea a Zločince) měl šanci ukázat, že je více než obstojný herec.

Piraňa (1978)

Ani nevím, pro koho psát komentář, on to snad ještě někdo neviděl? :)

Aligátor (1980)

Stejně jako Arachnofobie je i toto film mého dětství, který jsem zbožňovala a který si nechci v dospělosti kazit, takže si ho raději už nepustím

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Občas vtipné, dost akční a dohromady velmi slušně zábavné. Duo Cruisse a Diaz funguje skvěle a až na na pár (a tím myslím dvě) iritujících klišé, kdy si Cruise jde v přestřelce pro pusu a na konec, kdy se ze všeho tak snadno a rychle vyvlíknou, se tomuto filmu nedá moc co vytknout.

Stroj času (1993)

Del Torův Faunův labyrint je pastvou pro oči, proto jsem ke Stroji času skrývala velká očekávání. Jeho rukopis se zde sice nezapře, ale toto jeho jedno z prvních režisérských děl postrádá jiskru a děj a spíše než zajímavé je to nudné. Škoda, potenciál tam byl

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film)

Heh, mě se to náhodou kdysi líbilo, raději si nebudu kazit dojem a pouštět zas :)

Arachnofobie (1990)

I přes můj odpor a strach z pavouků jsem jako malá tenhle film milovala

Králova řeč (2010)

Colin Firth mě překvapil... Není to ten tydýtek s losem na svetru z Deníku Bridget Jones a ukázal, že se umí skvěle zhostit vážné a těžké role a je skvělý, i když řve z okna samohlásky. Jenže to je spolu s výborným Rushem jediné pozitivum tohoto filmu. Kdybych hodnotila výš, musela bych být ovlivněná zdejším hodnocením, ale film sám o sobě měl hluchá místa a v podstatě byl pro mě dost nudný. Musím říct, že si nezasloužil má vysoká očekávání.