Mulholland Drive (2001)

No, tak to byl masakr. Film, u kterého jsem do půlky vůbec netušila, která bije, ale tak vábil, že nešlo nedokoukat, další část jsem si v hlavě vymyslela asi 5 verzí, jak to vlastně je a ve finále, kdy už jsem myslela, že jsem pochopila, jsem zjistila, že ve filmu byly části, které mi do mé stoprocentní verze zase tak nesedí. Ale že já jsem hloupá a nepochopila jsem to, ještě neznamená, že tohle není, nebojím se říct, téměř mistrovské dílo. Obdivuju, že tohle mohl někdo vymyslet a to nekomentuju umění to natočit a zahrát.

Single Man (2009) odpad!

Skoro jsem se až bála sem dát své hodnocení, ale mě ten film tak strašně nebavil, i když jsem se snažila pojmout něco, co by mě zaujalo, ale nestalo se. Nepopiratelně je Firth lepší herec, než bych kdy čekala, ale téma v tomto filmu opravdu nebylo nic pro mě.

The Yellow Handkerchief (2008)

Pro mě podařený RoadMovie s báječnýmy herci, který si skvěle pasovali. Film je ve finále o ničem, ale v průběhu jsem byla napnutá, o co tu vlastně běží, jenže "ufiknutý" konec mi to zkazil.

Dobrý ročník (2006)

Russell je okouzlující a dokáže zahrát i vtipné scénky, jak jsem díky tomuto krásnému snímku mohla zjistit. Nejsem žádnej znalec vína, buď mi víno chutná, nechutná, nebo ho cvrnku Spritem, ale i když je vinařství mimo moje spektrum, krásně se mi na tento film dívalo, všichni hlavní představitelé mi byli děsně sympatičtí, kamera byla skvělá a vinařská oblast ještě lepší.

Zábavný park (2009)

Kristen mám čím dál radši (až na to její fopá v Twilight, které jsem jí ještě neodpustila), každopádně ta holka má neskutečný charisma a jen ona drží tento film vysoko nad vodou. Je pravda, že jsem jí neviděla hrát nic jiného, než lehce zdeptanou holku, ale ono jí to vážně jde. K tomu můj oblíbenec z Machrů a šprtů Martin Starr a byla jsem nadmíru spokojená. Komedie sice není příliš vtipná, drama ke konci celkem funguje a celkově je to pěkný oddychový film v neokoukaném prostředí.

The Cake Eaters (2007)

Ano, výkon Kristen je výjimečný, jenže film je bohužel celkově o ničem. Nehraje si to sice na srdcervoucí drama, ale celkem bych ocenila větší nával emocí, takhle jsem po shlédnutí necítila vůbec nic.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Pro mě děsivá nuda a zbytečnost, která se dala shrnout do 15ti minut. Čím dál víc se mi protiví hlavní představitel i myšlenka toho, že je to nejvýdělečnější teenager světa díky herectví, které absolutně nezvládá. Jediné, na co se dalo dívat, byla Emma Watson, skvělý Ralph Finnes a animace o relikviích. Nejhorší díl série.

Žhavé výstřely (1991)

Zatím má nejlepší shlédnutá parodie. Co scénka nebo věta, to sranda a vtipnost, kterou neztrácí ani po více shlédnutí.

One Minute Fly (2008)

Aneb moucha zažije za svůj minutový život více než člověk za 80 let :)

Megamysl (2010)

Velmi podobné animáku Já, padouch, ale - o něco lepší. Megamysl je nápaditější, lépe zpracovaná jak po té animované stránce, tak i příběhové. To je padouch, kterého si člověk zamiluje. Skvělá hudba