Doba ledová (2002)

Když někdo řekne nejlepší animák, odpovím "Doba Ledová". Zatím mě žádný nezaujal tak, abych se na něj podívala vícekrát, krom tohoto. Je to milé, zábavné jak pro děti, tak pro dospělé, vtipné a nenudí to.

Fáma (2000)

Mě se to líbilo, dokonce i s tím vykonstruovaným koncem, který tady u pár lidi nesklidil příliš velké ovace. Přesto je to o životě, divokém a nespoutaném, kde slova, a tím spíš vymyšlená, ubližují. "Drby jsou sranda."

Piráti na vlnách (2009)

Netradiční a originální komedie, která mě po delší době pobavila. Takových je málo, ale je fakt, že to ke konci už bylo dlouhý..

Klíč k minulosti (2010)

Film, který polovinu své délky těží ze smutného a citlivého téma z Paříže roku 1942. To je ta lepší, bolestná a skvěle zpracovaná půlka. Druhá půlka je nudná, nic neříkající a zdlouhavá.

Ben X (2007)

Téměř do poloviny filmu jsem si říkala, jak je tenhle námět prostý a konec předvídatelný. Ale pak jsem stále více byla v rozpacích jak to dopadne. Konec mě rozsekal na tolik kusů, že by nebyly vidět ani pod mikroskopem, vytáhl ze mě všechno, co šlo a já jen pronesla: "to je hustý!". Neskutečně zpracovaný svět autismu, tedy nikdy nelze přesně definovat, co autista zažívá a co přesně vnímá, ale bylo to tak reálné a úžasné, že kdyby mi to šlachy dovolily, pokloním se před tímto snímkem hlavou až k zemi. A musím poznamenat, že jsem překvapená z toho, jak úžasný film vznikl lidmi, kteří nemají příliš režisérských ani hereckých zkušeností. "Nikdy v životě jsem nebyl šťastný, ale nikdy jsem nebyl šťastnější než dnes." "Vždycky musí nejprve někdo zemřít, jinak se nic nestane."

Trust (2010)

Jo jo, film o znásilnění, ve kterém se znásilnění neudálo. Čtrnáctiletá holka, která se většinu času vyjadřuje a jedná jak dospělá a přesto je tak hloupá, že naletí internetovému úchylovi, dobrovolně se před ním svlékne a když se schyluje k tomu "znásilnění", tak ani neprotestuje. Do půlky zajímavé, od půlky nuda a plkání. Schwimmer není na režii stavěný, ale i tak do toho mohl investovat trochu víc snahy, u tohoto tématu by to šlo. Škoda. "Když se cítíš vyděšená nebo ohrožená, najdeš způsob jak se oprostit nebo se vzdálit psychicky."

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Celkem jsem se ani nenudila, Megan je krásná, ale už mě iritovaly záběry na ní, kde se stále tváří nepřirozeně, nakrucuje se před kamerou a celé to vypadá jako kdyby se zapomněla někde na fotomodelingu a snažila se vypadat skvěle každou vteřinu. To mi dost kazilo dojem z filmu. Ale možná to byl záměr tvůrců, aby se takto jevila

Pat a Mat (1979) (seriál)

Dva šikulové mého dětství, nad jejichž nápady se člověk fakt zasměje...

Temný rytíř (2008)

Nádhera, nádhera, nádhera!!! Bale skvělej, Ledger NEUVĚŘITELNEJ! Nemám slov, natož slova nějakého vytknutí. Excelentní po všech stránkách.