Správci osudu (2011)

Spíše než romantické, to bylo takové pohádkové a naivní, ale ústřední dvojici to celkem slušelo. Ze Správců osudu jsem neměla ani respekt, ani jsem z nich necítila nijak výraznější hrozbu, takže pro mě to jako thriller nezapůsobilo a ten odfláknutý konec to jen potvrdil. Jako příjemná oddychovka to rozhodně stojí za shlédnutí, ale čekala jsem o maloučko víc - akce? Zápletky? Děje? od všeho tak trochu...

Světová invaze (2011)

Film má dost rozporuplné hodnocení, já se přikláním k zlaté střední cestě.. Na jednu stranu mě film bavil, neměl hluchá místa a pořád se něco dělo, na druhou stranu byl tak odfáknutej (ani ne tak efektama jako naprostou nelogickou tupostí), že jsem ke konci nevěděla, zda se smát nebo chytat za hlavu.

X-Men: První třída (2011)

Vaughn měl před sebou těžký úkol a upřímně uznávám, že ho splnil nad očekávání. Musel zpracovat sílu a schopnosti mutantů tak, aby byli slabší než v posledních dílech a i tak z toho udělal akčnější a nadupanější "pokračování". I přes absenci mutantů, tak jak jsem je z předešlých dílů znala a zvykla si na ně, jsem hltala kažou vteřinu filmu. Žádná hluchá místa, jen akční, skvělá, výborně efektově zpracovaná podívaná. Své zdejší hodnocení (86%) si právem zaslouží a ani bych se nestyděla to zaokrouhlit na 90%

Zdrojový kód (2011)

Skvělou podívanou a skvělý filmový zážitek podráží poslední pětiminutovka, která se vymyká logice a popírá vše, co bylo ve filmu vyřčeno a co mělo zůstat zachováno. Škoda, ale i tak stojí za podívání, dokonce neotravovaly ani opakující se stopáže filmu. Jake hrát umí, k tomu originální námět a máme tady překvapující úspěch pana Jonese, který mě velice zklamal u snímku Moon. Snad ho toto svedlo na tu pravou cestu a budu se moct těšit na další jeho režisérské úspěchy.

Já jsem Harry Potter (2010) odpad!

Jak již zde bylo řečeno - nerozumím tomu, co zde dělá tento krátkometrážní.... ? Video... toto je web filmové (ještě uznám seriálové) databáze. A objevují se zde tituly k videím na YouTube? Tam budu hodnotit, jak uznám za vhodné, ale tady to pro mě není nic, co bych měla hodnotit - není to film.. Není to seriál. Takhle bychom zde za chvíli mohli hodnotit a komentovat svá domácí videa.

Neznámá (2006)

Neskutečně depresivní, bolestný film o ženě s drsnou minulostí hledající svou dceru. Velice poutavý a reálný děj, že vám ani nepřijde, že koukáte na film, neskutečně skvělé herecké výkony. A vím, že se má připomínka vůbec nehodí, ale v některých momentech mi hlavní představitelka strašně moc připomínala Anetu Langerovou.. Což jí na jejím skvělém hereckém výkonu nic nezkazilo.

Dilema (2011)

Když člověk vypne mozek a zažene vkus pro film, dá se na to celkem dívat.. 2 a půl *

Elektra Luxx (2010) odpad!

Do třičtvrtě filmu se vůbec nic nestalo, takže jsem nenašla důvod, proč dokoukat zbytek. Nehledě na to, že film je titulovaný jako komedie a já se nezasmála ani jednou

Past (2010)

Do konce mě držela jen trojice hlavních postav a kdyby to nebyli mí oblíbenci, nepomohlo by nic. Film o ničem, krom občasných depresivních momentů jsem necítila nic. A z očekávání dobrého konce se také nic nevymanilo. Neříkám, že to bylo špatně zahrané, Niro, Norton, Jovovich a pro mě i výborně hrající k smrti smutnou ženu Frances Conroy z toho vymáčkli, co se dalo, ale chyběl jim silnější scénář.

Pavouci z vesmíru (2010)

Asi jsem divná, ale mě se to líbilo a hlavně - celou dobu bavilo. Byla jsem napjatá, efekty také stály za to a i přes ty nelogičnosti - ruku na srdce, vy, co jste dali 2 a menší hodnocení, jsou i horší filmy, kterým ty dvě a míň hvězd patří víc.