Mumie (1999)

Nechápu zdejší srovnávání s Jonesem. To už se nesmí natočit dobrodružný film s artefakty z Egypta? Mě srovnání po shlédnutí filmu ani nenapadlo. Je zde motiv tragické/nové lásky a úkol zbavit se té otravné mumie jednou provždy. Výtečná hudba, děj, triky, masky a výběr herců. Nemám k tomuto filmu co vytknout a vzhledem k rozmanitosti žárnů si každý (krom věčně nespokojených rejpalů) přijde na své.

Všemocný (2011)

Zajímavý námět, zajímavý děj, jen škoda toho odfláknutého konce

Zkus mě rozesmát (2011)

Chvílema to (malinko) hraničilo s trapností, ale celkově to působí nenásilně - ani afektovaně, ani přesládle. Adam Sandler je v komediích borec a Jennifer mám taky ráda, takže pro mě 4*.

Jsem číslo čtyři (2011)

Bezesporu má Caruso výrazně lepší filmy, ale tenhle sci-fi styl mě tak nějak baví :) X-Men, Fantastická čtyřka atd. je v podstatě jedno a to samý, něco lepší, něco horší. I Am Number Four patří k těm horším, ale i tak se na to dá koukat

Británie má talent (2007) (pořad)

Amanda je krásná, Piers objektivní a svůj a sarkastický Simon je přesně můj šálek čaje. Po shlédnutí první série musím říct, že České (Česko-Slovenské) předělávky je jen slabý odvárek. Musím vyzdvihnout především to, že narozdíl od nás to Britští producenti neprotahují na nespočet dílů, aby vytahali z hlasujících lidí peníze a ze soutěžících duši a také se mi líbí, že konkurz, kde vybírají postupující do dalšího kola, je odehráván živě před publikem. I když publikum je občas až moc živé, adeptům na talent Británie dávají dost nahlas najevo, co si myslí (ať je to pozitivní či negativní), ale skvělý výběr poroty a moderátorů to zcela převálcuje a dělá z toho celýho skvělou šou.

Hezké vstávání (2010)

Jedna z mála komedií současnosti, která není afektovaná, trapná a fekální, jak je čím dál tím víc zvykem, ale naopak hlavně díky Fordovi je vtipná a na úrovni.

Jedině ona (2010)

Hodně.. Hodně, hodně moc naivní film s předvídatelnou zápletkou i koncem. Trochu mě udivilo, že se k tomu Common propůjčil, ale asi to společně s Queen, kterou mám celkem ráda, pomohlo k lepšímu hodnocení.

Sám doma (1990)

Film, u kterého těžko věřit, že ho někdo ještě neviděl. Film, kdy se téměř každá jeho věta stala kultovní hláškou. Film mého dětství...

Vyvrženci pekla (2005)

Chvíli to vypadalo na netradiční závěr, kdy chladnokrevní vrahové jsou v podstatě hrdinové, kteří zvítězí nad spravedlností. Bylo by to sice zajímavé, ale jsem ráda, že to Zombie dotáhl do opravdového konce a závěrečná scéna stála za to. Ovšem chyběl mi smysl všeho dění a postava Charlieho mi přišla absolutně nesmyslná a neuvažující.

Čarodějův učeň (2010)

Má to silné momenty, které ovšem záhy zmizí... a přesně tak, jak to nemám ráda - v traileru je shrnut obsah celého filmu.