Machři a šprti (1999) (seriál)

Nechápu, že tvůrci skončili u 18.dílu kvůli nepopularitě, mě to chytlo víc, než takovej Dawsonův svět, který měl nekonečno sérií (pro mě nekonečno...). Je to inteligentní, vtipný, nenucený seriál, vycházející z reality. Velká škoda, že se neprosadil

Piraňa 3D (2010)

Je to sice místama napínavé, ale tyhle chvilky vítězoslavně přehlušuje fůra nelogičností, nechutností a houpavejch koz. Ve finále - celkem slušné béčko, nic víc, možná trochu míň

Red (2010)

Svižné, vtipné, akční. Tedy takhle - děj je svižný, Malkovich je vtipný a Willis konečně zase akční. Spokojenost nadmíru

Splice (2009)

Začátek zajímavý, střed upadající na dějovosti až do úplné absurdity, k závěru úchylné, konec trapný. Škoda nevyužitého potenciálu nápadu.

Rváčův deník (1995)

Dopředu jsem netušila, že film je o drogové problematice. Kdybych to věděla, asi bych si ho ani nepustila, jelikož nepatřím mezi lidi, kteří o drogách potřebují vědět víc než to, co vidí na ulici, aby si uvědomili, jak je to špatný. Takovýchto filmů je nesčetně a jsou ve finále vždy o tom samém, takže v nich nevidím hlubší smysl, ale jednak je tento snímek zajímavý tím, že je podle skutečné události a jednak mě neskutečně dostal výkon DiCapria, kterej svůj úžasný talent zkrátka nezapře.

Jonah Hex (2010)

Nebylo to zlé, i když jsem očekávala víc. Dost nelogičností a neslušivá mystérie, naproti tomu celkem slušné efekty a přijatelný, i když malinko děravý scénář.

Nádech (2010)

Konec filmu mi pořádně hnul žlučí i mými morálními hodnotami. Člověka to donutí zamyslet se, jak by se zachoval on sám ve stejné situaci - zachránit své dítě za každou cenu? Za každou? Ale kam by ten svět postupem času dospěl? Už teď to za moc nestojí. Každopádně seznam měst, kam se zrovna netoužím podívat, se mi rozrostl o Juarez, Mexiko.

Moon (2009)

Dle mého názoru přeceňovaný snímek. Bez napětí, bez větších emocí. Jediné plus tohoto filmu vidím v mluvícím robotovi a v tom, že Sam Rockwell měl možnost ukázat, co umí. I když nijak závratný výkon to nebyl.

Počátek (2010)

Po shlédnutí v kině mi film nešel z hlavy a stále dokola jsem si přemítala děj, abych si ho uspořádala do souvislé linie. Velmi chytře zpracované, bravůrně zrežírované s do detailu propracovanými efekty. Jsem spokojená, doporučuju