Kolotoč (1996) (pořad)

Hodněkrát mě to celkem rozesmálo

7 čili sedm dní (1994) (pořad) odpad!

Myslím, že od tohoto vysílání jsem začala nesnášet neděle

Svatba podle Margot (2007)

Hrozná slátanina... v podstatě o tom, jak se každý snaží kritizovat druhýho, ale měl by nejdřív začít u sebe... ale aby o nic jiného ve filmu nešlo...?

Ženy v pokušení (2010)

Nebýt Elišky Balzerový a 2-3 vtipů, nestálo by to za nic

Před svatbou ne! (2001)

Už jsem tohle viděla párkrát a vždycky mě to pobaví :-)) nezapomenutelný vtipný scény a hlášky

P.S. Miluji Tě (2007)

Je to romantické, je to vtipné, je to bolestné, je to nápadité, je to nereálné. ALE hlavně - dokáže to zaujmout. V každém případě to není až tak ze života, alespoň ne z celé části. Jenže ten nápad, vést toho druhého, když zemřete, dál životem, aby se neutrápil smutkem, je skvělý...

Pokojný bojovník (2006)

Jak už to tak bývá, kniha byla o dost lepší, ale i tak z tohoto námětu udělal Salva celkem příjemné drama. Ovšem knihu bych za drama určitě nepovažovala :)

Nouzový východ (2008)

O tom, jak stereotypní způsob života může zkazit náladu, vztah a postupně i celý život. O tom, jak člověk v tomto stereotypu vydrží jen proto, že je to jednodušší, pohodlné a méně riskantní, než se pokusit svůj způsob života změnit a dělat to, co člověk sám chce. O tom, jak lidé, ač se zdají být jedineční a šťasní, jsou ve skutečnosti smutní a zbyteční. O tom, že člověk chce pokaždé to, co nemá a co má, toho si neváží. Leo a Kate opět spolu a tak jak jsem jim věřila lásku na první pohled a zamilovanost až za hrob v Titaniku, tak jsem jim tady věřila všechny neshody a hádky a ve finále jejich nenávist vůči sobě.

Čekání na zázrak (2009)

Skvělé drama reálně vykreslující smutné osudy různých lidí. Vynikající výběr herců, Jessica dost překvapila.

Dobrý synek (1993)

Vzpomínám, jak jsem film viděla poprvé a jak jsem se z finální scény nemohla delší dobu vzpamatovat. Od té doby jsem ho viděla ještě párkrát a své kouzlo má tento film stále. Hlavní dvojce hraje výborně, do své role se hodí a překonávají jeden druhého. Povedený psychologický thriller.