Chceš mě, chci tě (2009)

Nebýt Gerarda, tak na to nekoukám, ale on se do role skvěle hodí a hlavně je neskutečně sexy

Jezero smrti (2008)

Musela jsem si film rozdělit na několik částí, jelikož najednou bych ho nestrávila. Jsem asi slabá povaha, nesnášim mučení a bezmoc a bezmoci tady byla fůra. A díky skvělým výkonům obou hlavních herců jsem se dokázala naplno vcítit do jejich situace. Je to zkrátka velká brutalitka

Americké psycho (2000)

Christian Bale se do téhle role výborně hodí... vlastně všude, kde hrál šílence, byl úžasnej. Film má hodně zajímavé momenty, ale nejvíc zajímavý moment jsem čekala na konec a ten se mi bohužel nedostal.

Mechanik (2004)

Gratuluji Christiane, konečně sis mě získal! Budu tě sledovat dál. Pro mě zde Christian předvedl 2x lepší výkon než v Temném rytíři nebo v Terminatorovi a to, co provedl se svým tělem - wow, až jsem z toho dostala chuť na pořádnej steak (který nejím). Hodnotila bych za pět nebýt toho, že jsem celou dobu věděla, kam se fim ubírá a jaká bude pointa. Jen co Ivan prohodil dvě věty, bylo jasné, že tento chlápek je Trevorův výplod fantazie, ale i tak mě bavilo sledovat, jak se děj pěkně skládá dohromady. Bylo to napínavé a to mám ráda.

Dogville (2003)

O originalitě není pochyb. Důkaz toho, že nepotřebujete milionový film k tomu, aby zaujal široké publikum. Trier je výborný v tom, jak dokáže vykreslit lidskou povahu, především špatné vlastnosti. Trochu mi to připomnělo Krysaře - s tím rozdílem, že Dyk nechal nemluvně a slabomyslného žít, kdežto Trier pro zdůraznění arogantnosti nechal soucit stranou. Ale jinak jsem si závěr filmu královsky užila a ta těžká deka (deprese), která na mě dopadala v průběhu filmu, byla pryč...

Bejvalek se nezbavíš (2009)

uživatel "lesumir" mi mluví z duše.... Jen bych ještě dodala, že se mi chtělo víc dojatě brečet než smát, nejspíš jsem beznadějná romantička nebo jsem měla jen slabou chvilku, každopádně film se mi líbil, i když byl lehce přeslazenej.

Blackball (2003)

"Vole, to je Batman" "To je chlap z Matrixu, ne?" Jo, sranda to byla, po delší době jsem se konečně u komedie alespoň párkrát zasmála. Škoda toho předvídatelného konce, ale u tohoto žánru to ještě dokážu prominout. Na druhou stranu se mi líbilo, že se Cliff nakonec vrátil nohama na zem a musím se přiznat, že mě iritoval právě v té fázi, kdy mu sláva stoupla do hlavy. Navíc ta hra mě celkem zaujala (sportem bych to zase nenazývala). U mě lepší 3*

Čtvery Vánoce (2008)

Marně pátrám zda to byl špatný vtip nebo zkrátka totální blbost. Vince a Reese mám ráda, ale ani to mě nedonutilo přestat litovat toho, že jsem se na to vůbec dívala. Pointou filmu bylo vyjádřit to, jak je rodina důležitá, ale to už jsem věděla předtím, takže tento snímek ve mě vlastně nezanechal vůbec nic. Trapárna... a já se na to tak moc těšila, o to je můj smutek hlubší.