Drž hubu! (2003)

Bavila jsem se celou dobu - Jean Reno s "koňskýma očima" je skvělej a Gérard Depardieu roztomile hloupej, byla radost se na ně dívat. Film je krátký, ale právě díky tomu neztratí náboj.

Poslední polibek (2006)

3 hvězdy dávám snímkům, na které jsem ochotna se v budoucnu podívat znova. Na tento se už nejspíš nikdy nepodívám, ale oceňuju realistické vykreslení života, bez jakékoliv známky naivity. Celkem emotivní, i když jen do jisté míry, jelikož každý si prošel podobnou situací jako v tomto příběhu, takže ví, jak to v životě chodí. V Casey Affleckovi vidím naději, že časem „přehraje“ svého bratra Bena, a to o dost.

Potomci lidí (2006)

Výborný nápad, který mě už od začátku zaujal, a díky skvělému zpracování jsem se plně ponořila do děje a film si užila až do konce. Málokdy dám pět *, jenomže tady jsem zkrátka nemohla jinak a je pravda, že obrovskou zásluhu na tom měla několikaminutová nesestřižená scéna téměř na konci, která pro mě byla pastvou pro oči. Vlastně mě nenapadá nic důležitého, co bych tomuto filmu vytkla.

Sejmi je všechny (2007)

Ano, nelogických věcí je zde k vidění hodně. Na můj vkus až moc. JENŽE! Já se bavila a to bylo přesně to, co jsem očekávala. Nechybí vtipné dialogy, akce, sympatičtí herci, roztomilé mimčo. Bylo by to tak za 3 a půl hvězdy, ale za Owena a jeho mrkev to zaokrouhlím na 4 :-)

Wrestler (2008)

Závidím lidem, kteří dali na svůj první dojem a přestali se na tohle dívat po prvních deseti minutách a proto sem nepřidali svá hodnocení. Mám z toho pocit, že ti, co hodnotili tak vysoko, tak hodnotili jako stádo ovcí proto, že to režíroval Aronofsky - ten Darren Aronofsky, co stvořil Requiem za sen. A nebo je tu ještě ta možnost, že jsem se na to v kině dívala se zavřenýma očima a zacpanýma ušima a celou tu hrůzu jsem si jen představila vlivem nějaké strašné deprese

Skála (1996)

"No jak myslíš Stanley" :-D Sean Connery prostě bodoval víc než Cage, i když se mi to těžko přiznává. Film má úžásný spád, akci i vtip hlavně díky němu.

Agentky D.E.B.S. (2004)

Nuda a blbost v jednom :( Jordana Brewster je kočka, ale i tak nemůžu hodnotit víc

Baby Máma (2008)

Přesně ten typ filmů, ze kterého si po pár hodinách nic nevybavím, jelikož ve mně nic nezanechá. Nuda, kdy jsem si říkala, kdy už to utrpení skončí. Amy Poehler je mi nesympatická - snad ještě více než přehnaně snaživá Tina Fey a dohromady jim to vážně neklapalo. Navíc pro mě to s komedií nemá nic společného.

Půlnoční vlak (2008)

Na Barkerovu povídku to sice nemá, do té jsem se skutečně ponořila, ale i tak je to celkem koukatelný film, ze kterého mi chvílemi tuhla krev v žilách. Sympaťák Cooper a vynikající „kamenná tvář“ Vinnie Jones. Jen mě zklamal ten konec, který nebyl zdaleka tak přesvědčivý a vlastně jsem z něho měla pocit nepochopení. Chtěl pojmout malinko jinak, aby divák fotografovi uvěřil tu nutnost převzít žezlo a vyrazit se sekáčkem do nočních vlaků. Škoda. Mám tu klady a zápory přibližně ve stejné míře, takže za 3*

Tváří v tvář (1997)

Ano pane Woo, tímhle jste si mě omotal kolem prstu. Jako malá jsem na to koukala furt a ani ted nepohrdnu, i když už nemám ve zvyku dívat se na film, který už znám. Ale stejně, pár kousků jako je právě Tváří v tvář mají u mě VIP místa. Travolta i Cage se toho chopili bravůrně a přiznám se, že i když jsem Travoltu nikdy moc nemusela, tady jsem z něho jako z padoucha nemohla spustit oči. Děj je napínavý po celou dobu, příběh je zajímavý, nápad originální, dialogy na úrovni a vtipné. Co víc si přát? Snad jen víc takových VIP kousků.. Haleluja, halelujaaa!!