Úlovek (2009) (seriál)

Slabších 5 hvězd kvůli slabší závěrečné epizodě, ale výkon Hardyho nelze v této minisérii hodnotit jinak.

Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)

I přes slabší třetí dějovou linku (ze současnosti) je to zábavné, dech-beroucí a lehce návykové. Našla jsem odpovědi :) nemám co dodat. Snad jen, že se Ginnifer podařilo stát se z mé nejneoblíbenější postavy tou, která mě postupně naprosto uchvátila. (první série)

Noční jízda (2013)

Spíše slabší 4hvězdy, jelikož konec pro mě zůstal dost otevřený, ale Tom Hardy je má srdcová záležitost, navíc to díky 85minutám nestihlo nudit a mám ráda filmy typu "one man show".

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

Ze začátku jsem si zvykala na kameru, ale díky ní a přibývající vlnou sarkasmu (speciálně Ron Swanson) se to od druhé série stalo dokonalé. Někde v komentářích jsem se dočetla, že tam žádná z postav není sympatická. Mě jsou sympatické naprosto všechny, jelikož každá z nich zastupuje vlastnosti, se kterými se ztotožňuji a díky tomu mě to strašně baví. A Minutáž 22 minut je pro mě ideální na dobití dobré nálady :) Jsem zvědavá na porovnání se seriálem Kancl, ke kterému se dostanu po Parks & Recreation...

Útěk z vězení - Vzkříšení (2017) (série)

První epizoda z této serie mě nadchla. Spokojila jsem se s vysvětlením Michaelova vzkříšení i s válečným prostředím. Bohužel s každou další epizodou mé nadšení opadalo, jelikož přibývalo takových těch WTF momentů, kdy sledování ve mě vyvolává dojem, že se sestříhalo mnoho záběrů a nikdo už neviděl ty postupné nesmysly v ději. Chápu záměr přiblížit se úspěchu první serie, ovšem snahy bylo velice málo. Když už mám v seriálu superinteligentní hlavní postavu, dám si sakra záležet, aby tak působil i celý seriál a i přesto zde bylo až moc scén a dialogů zbytečně amaterských až směšných. Ale jako fanynka jsem přimhouřila obě oči i uši a soustředila se na zbývající potenciál, který mi byl nabídnut. T-bag zaválel, i když společně se Sucrem dostal hodně málo prostoru. Nicméně i tak ho využil na 100%. Nové postavy jsou celkem sympatické i když vlastně o nich nic moc nezjistíme. Suma sumarum je to celkem obstojný comeback, ale kdybych se chtěla ještě někdy na Michaela s Lincem podívat, první dvě série mi k tomu stačí.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Seriál se vyvíjí do depresivních sfér a já musím změnit své hodnocení na 5 hvězd.. Neznám seriál, který by mě s každým dílem takhle rozsekával.. Edit: Po čtvrté sérii šla kvalita strmě dolů, snižuji zpět na 4*

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série)

SPOILER!! Skvělá řada a nový nápad dát do hry blízké vneslo toho správného ducha. Poslední díl byl pro mě bohužel o ničem, jelikož má favoritka Ciera vypadla, přesto jsem se snažila najít někoho dalšího, komu bych to přála.. U Moniky jsem nevěděla, jestli jí mám litovat nebo nenávidět, tak či tak z lítosti ani z nenávisti se výhra nepřeje, takže nakonec jsem z vítěze jakž takž spokojená. Oproti ostatním ve finálové čtyřce toho za celou hru opravdu ukázal nejvíc.

Madagaskar 3 (2012)

Moc pěkné, trojka se nečekaně dost povedla :-)