Prometheus (2012)

Už dlouho mě takhle nic nezaujalo, abych vydržela celý film dokoukat i přes neskutečnou ospalost a unavenost. Sice jsem některé věci nepochopila (možná jsem se nedokázala patřičně soustředit právě kvůli ospalosti), ale vizuálně to bylo nádherný. Prý se plánuje dvojka, už se těším! Snad dám 5*

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Kam se to hrabe na jedničku.. ale i tak se na to dá jednou podívat. Budu si to víc pamatovat, než dvojku. Ačkoliv možná jen díky podobnosti s Piráty z Karibiku.

Až vyjde měsíc (2012)

Tak jsem zase jednou úplně mimo dění, ale tohle mě strašně nebavilo... Ač jsem se vážně snažila rozumět tomu, co se na tom ostatním líbilo, nepodařilo se mi to.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Když nečekáte ultra vtipnou komedii, ale jen oddychový film, tak ani nebudete zklamáni. Ovšem jelikož jsem těhotná, myslím, že právě to je ten důvod, proč jsem dala 3 hvězdy. Ještě před rokem bych se nejspíš rozhodovala mezi odpadem a jednou hvězdou.

Láska na druhý pohled (2009)

Film plný klišé a velmi nudných momentů. Pokud ani jeden z hlavních představitelů není váš oblíbenec, ani se na tento film nedívejte, není tam nic, co by diváka mohlo zaujmout. Já dávám dvě hvězdy za Jen.

Temné stíny (2012)

Mě naopak (od milovníků Burtona) právě tento jeho styl vyhovuje. Takový Sweeney Todd mě tolik neoslovil jako tohle. Možná je to tou stylizací do komedie.

Jack a Jill (2011) odpad!

Je to tak špatný, že to nešlo ani dokoukat.. Navíc nechápu dabing - pokud byla Jill opravdu žena, proč to znělo jak když mluví transvestita? nedalo se na to ani dívat, natož to poslouchat... Trapárna

Sněhurka a lovec (2012)

Tato temná verze Sněhurky se mi líbila, příběh i vše ostatní krásně zpracováno, k plnému hodnocení mi jen chyběla jiná hlavní hrdinka. I když Kristen mám celkem ráda, do této role se mi nehodila, celou dobu se tvářila, jako by to otrávené jablko snědla už na začátku. Chápu, celý film byl chmurný, tak se nemůže tvářit vesele, ale zkrátka v jejím obličeji tu nevinnost a čistotu, jakou bych si u Sněhurky představovala, nevidím.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Když se to bere jako naivní dětský film a přidá se trocha nadhledu, tak se u toho člověk celkem zabaví. Na takové to nedělní odpoledne.