Jeff, který žije s mámou (2011)

Ničím výjimečný film. Za pár týdnů si nevzpomenu, o čem to bylo, i když jsem se při sledování zase tak nenudila.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

V nejlepším by se mělo skončit (pokud nejde o sex) a netvrdím, že je tohle nejlepší díl série, ale je celkem obstojný a raději bych se ho nepokoušela překonat.

Corrina, Corrina (1994)

Průměrný film připomínající novodobější Černobílý svět. Myšlenka je zajímavá, ale děj a jeho zpracování předvídatelné.

Nadějný rok (2011)

Nejedná se o komedii, u které byste se chlámali smíchy. Jde spíš o takový dobrodružný dokument, kde se vyzdvihávají touhy a sny člověka a co je ochoten pro splnění těchto tužeb a snů obětovat. Velmi příjemný snímek se skvělými herci a skvělou kamerou.

Černobílý svět (2011)

Tento film vlastně nemá žádnou chybu... a i přes svou délku se člověk nenudí, jak je tomu například u téměř filmů polovičních... Emma Stone překvapila, dokáže velice dobře zahrát i vážnější roli.

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Bohužel už podruhé dávám Survivorovi pouhé 3 hvězdy, ale nelze to jinak. Tato série pro mě byla nezajímavá, nenašla jsem si nikoho, komu bych výhru přála a vůbec jsem si s žádným hráčem neutvořila pouto... Bylo to i poprvé, kdy mě ani nedojalo setkání s rodinami. Zkrátka tato série se mě vůbec ničím nedotkla a vítěz byl děsnej. Troufla bych si říct, že i jeden z nejhorších a nejneoprávněnějších vítězů.

Vdáš se, a basta! (2007)

Afektovanost, trapné dialogy a přehnané citové výlevy mi kazily dojem z jinak celkem vtipného a příjemného snímku.

The Divide (2011)

Jako psychologický thriller celkem dobrý. Ale na můj vkus jsem se až mockrát chytala za hlavu z nelogických záměrů některých jedinců. Navíc vůbec nezjistíte co, jak, proč a ani jak to dopadne.

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Jedna z nejvtipnějších řad - díky Phillipovi a v této řadě troufám si říct i nejgeniálnější sociální strategie.

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

První a zřejmě (doufám) poslední řada, které dávám pouze 3 hvězdy. Opravdu velmi slabá série, hodně hloupí lidi, ze kterých jsem si nemohla vybrat oblíbence. Koho jsem si vybrala, toho vyřadili. Z finálové trojky nakonec vyhrál ten, komu jsem si řekla, že bych to z nich přála nejvíc, ale nijak nadšená jsem nebyla. Naonka je pro mě špína největšího kalibru, když otevřela tu svojí tlamu, jen jsem nevěřícně koukala, jak něco takovýho může chodit po zemském povrchu. Zvláštní stvoření, až nechutné. Úlisňák na druhém místě - Sash. Nechápu, jak mohli vzít někoho jako je Dan - naprosto člověk k hovnu, vůbec nechápu jeho úlohu tam (nejspíš jen do počtu). Oblíbení hráči: Alina, Holly, díky své vtipnosti Fabio.