Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Souhlasím s tím, co již bylo řečeno - jedna z nejlepších řad. Ale zdaleka ne jeden z nejlepších vítězů. Úžásná hra by si zasloužila úžasného vítěze - ať Hrdinu nebo Zloducha. Osobně jsem to postupem času přála víc a víc Rupertovi (takovej druhej Gimli), který se ke konci hodně snažil a překonával se.. Russell mě bavil celou třičtvrtinu série, pak už mi lezl spíše na nervy a je pravda, co řekl právě Rupert - že nejtěžší je být v této hře upřímný a dostat se nakonec. Lhát a podvádět je jednoduchý a Russel si vybral tu jednodušší cestu. Proto pro mě je zatím nejlepším Survivorem Earl, který hrál čestně, jak jen to šlo. Zároveň chci ještě dodat, že se mi nelíbí na castingu této řady to, že jsou vybráni hráči, kteří již hru vyhráli. Chápu, že jsou velmi stěžejními lidmi, ale i tak by se mohl najít někdo zajímavý mezi "nevýherci".

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Skvěle vymyšlené soutěže, krásné prostření, ne moc nápadité odměny, skvělý Coach - to vše dělá tuto sérii nadprůměrnou. Navíc 100% spokojenost s výhercem.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Možná to není nejlepší série ze všech, ale každopádně jsem se zatím u této pobavila nejvíce a to díky Sugar, Crystal a Randymu. Jinak krásné prostředí, zajímaví lidé. Snad poprvé jsem výhru přála více hráčům. Naštěstí vyhrál jeden z nich. Corrine je neodpornější člověk, kterého jsem kdy v této Realityshow viděla.

Spratci na zabití (2011)

Sice místama trapné, ale na odreagování celkem postačí.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Chipmunky mám doma. Sice nemluví, ale je s nima větší sranda.

Ledová bouře (1997)

Jj, malej Frodo a jeho referát na téma molekuly :D to nikdy nezapomenu

Vlastní pravidla (2007)

Myslím, že spolu s filmem Mezi námi děvčaty je to jeden (a zatím jedinej) nejlepší film Lindsay. Škoda jen, že film má dost slabý scénář, mohla mít prostor se ještě více blýsknout...

Příšerná tchyně (2005)

Jediné, co ten film malinko tahá k průměru je skvělá Jane Fonda.. I když to z mého pohledu není její nejlepší prostředí, vždy ji ráda vidím. A poslední dobou si říkám "Jó, vypadat tak v jejím věku jako ona...".

Policajtka (2001)

Lopez když už jako "herečka" tak v přitroublých romantických komedií typu Příšerná tchýně.. ale policajtka? Ne-e..

Střihoruký Edward (1990)

Nejsem zrovna fanda filmů, který režíruje Burton, ale zrovna toto považuji za mistrovské dílo své doby.